Diğer
  Ana SayfaHaberBNB, AVAX, SOL ve LTC Güncel Fiyat Analizi! Hedef Tahmini!

  BNB, AVAX, SOL ve LTC Güncel Fiyat Analizi! Hedef Tahmini!

  -

  • Önemli majör coinlerde yükseliş devam edecek mi?
  • Altcoinler yükseliş hazırlığı içerisinde mi?
  • Önemli destek ve direnç seviyeleri hangi bölgeler?

  BNB, AVAX, SOL ve LTC’nin önemli destek ve direnç seviyeleri! Gelecekte hangi fiyata yükselebilirler? Güncel Fiyat Analizleri!

  Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi!

  12 Saatlik BNB Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik BNB Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Binance Coin’in önemli destek ve direnç bölgelerini incelediğimizde, 319$ seviyeleri önemli destek bölgeleri olarak karşımıza çıkıyor.

  BNB fiyatı 319$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükselişini 340$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  BNB Fiyatı 319$’ın altında günlük mum kapanışları yaparsa hedefi 307$ seviyesi olabilir.

  AVAX Fiyat Yorum Analizi!

  12 Saatlik AVAX Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik AVAX Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Avax fiyatı analizde belirtilen 16.49$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam etmesi halinde, yükseliş hareketini 18.60$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  AVAX Fiyatı 18.60$’ın üstünde günlük mum kapanışları yaparsa bir sonraki hedefi 20$ seviyesi olacaktır. Avax 16.49$’ın altında günlük mum kapatırsa düşüşünü 15.50$ seviyesine kadar yapabilir.

  Solana (SOL) Fiyat Yorum Analizi!

  12 Saatlik SOL/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik SOL/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Solana Fiyatı analizde belirtilen yükselen trend çizgisinin üzerinde mum kapanışlarına devam ederse, yükseliş hareketini bir sonraki önemli direnç bölgesi olan 22.23$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Solana Fiyatı 21$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa, düşüş hedefi 19.70$ seviyeleri olabilir.

  Litecoin (LTC) Fiyat Yorum Analizi!

  12 Saatlik LTC/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik LTC/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Litecoin fiyatı 84.20$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam etmesi halinde, yükseliş hareketini 93.66$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Litecoin fiyatı 84$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 80$ seviyelerine gerçekleştirmek isteyecektir. LTC Fiyatı 94$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatırsa hedefi 101$ seviyesi olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler