Bitfinex Borsası İşlemleri Geçici Olarak Durdu!

Bitfinex

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Hong Kong merkezli borsa performans düşüklüğü sebebi ile işlemlerini geçici olarak durduracağını açıkladı.

Paralarınız Güvende Açıklaması!

Bitfinex yetkililer yaptığı açıklamada kullanıcılarının paralarının güvende olduğunu söyledi. Siteye giriş yapmak isteyen kullanıcıların karşısına bakımda oldukların dair bir bilgilendirme çıktı.

İflas İddialarının Doğru Olmadığı Söylendi!

Bitfinex Borsası İşlemleri Durdurdu
Bitfinex Borsası İşlemleri Durdurdu

Bir çok kaynak Bitfinex borsasının iflas ettiği yönünde haber çıkarmıştı. Bu yaşanan son olaydan önce de ortaya atılan iddiaların doğru olmadığı açıklaması yapıldı. Bitfinex bu iddiaları kripto para dünyasında sorun çıkarmak isteyen kötü niyetli insanların ortaya attığını ve asılsız iddialar olduğunu söyleyerek kabul etmemişti. Kullanıcılarının huzursuz olduğu ise yatırımcıların sosyal medyada verdikleri tepki ile net bir şekilde belli oluyor.

Düzeleceği Yönünde Gelen Açıklama

Hong Kong merkezli kripto para borsası olan Bitfinex yaptığı son açıklamada alım satım işlemlerinin 15.00 itibari ile devam edeceğini aktardı. Kullanıcılarının kafalarında soru işaretleri kalsa da Bitfinex cephesinden kullanıcılarının telaş yapmamaları yönünde açıklamalar geldi. Bu tarz spekülatif haberlerin kripto para dünyasına zarar verdiğinden de bahsettiler.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster