Bitcoin’in Chainlink Üzerindeki Etkisi Sürecek mi?

LINK

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in rallisi piyasanın geri kalanı üzerinde dalgalanma etkisi yaratırken Chainlink de bu durumdan etkilendi. Birçok altcoin şaşırtıcı biçimde yatırımcılarına kazanç sağladı. İlk 20 altcoinin çoğu yazım sırasında yeşil yanıp sönerken, bazıları diğerlerinden daha iyi performans gösterdi.

LINK İyi Bir Hafta Geçirdi!

Altcoin’in fiyatı sadece bir hafta içinde yaklaşık %30 arttı. Yazım sırasında altcoin 19 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Günlük grafikte LINK, geçen haftanın büyük bölümünü yeşil kapattı. Yazım sırasında LINK 24 saat içinde % 1.81 düşüş yaşadı.

Bu, haftalık fiyat rallisinin ortasında kripto için bir endişe olabilir mi? Dahası, LINK’in rallisi sadece genel piyasa boğalığından mı besleniyor yoksa fiyat geri çekildiğinde tutacak mı?

Metrikler Ne Diyor?

Chainlink için metriklerde göze çarpan bir detay var. O da yükselen fiyatına rağmen üst adres tedarikinin önemli ölçüde arttığı ve hatta nerdeyse parabolik bir yapı oluşturduğu oldu. Olumsuz tarafı ise LINK’ın akıllı sözleşmelerdeki tedarik yüzdesi de zamanla düştü. BU bulgular kripto varlık için nötr bir tablo sunuyor.

Web-yakalama_29-7-2021_18478_files.ambcrypto.com_

LINK’in daha iyi seviyelerde işlem yapabilmesi için daha yüksek hıza ihtiyacı var. Bu hız ölçümü esasen belirteçlerin ağda ne kadar hızlı dolaştığını gösteren bir ölçüm. Düşük hızlı belirteçler gerçek değer yaratırken yüksek hızlı belirteçler uzun vadeli yatırımcılar için büyük risk içerir. Yazım sırasında günlük grafikte 3.47’de salınan hız, mevcut rallisine bakarsak eğer kayda değer bir sıçrama olmayan seviye olarak göze çarpıyor.

Web-yakalama_29-7-2021_191531_files.ambcrypto.com_
Chainlink MVRV oranı yükseldi.

Bununla birlikte, Link’in MVRV oranı daha yeni yüksekler gördü. Bu durum piyasa değerinin gerçekleşen değerden daha yüksek olduğu anlamına da gelebilir. Bu nedenle, satış baskısı küçük fiyat düşüşlerini tetikleyebilir.

Hacimlerde İyi Artış!

Chainlink’in 26 temmuzdaki ticaret hacmi 27 mayıstan bu yana görülen en yüksek yeşil mum olarak gözüküyor. Bu da iyi artışların olduğunu gösteriyor. Ek olarak göreceli güç endeksi 48.4 seviyesindeki direncini kırabildi. Yazım sırasında LINK için RSI 56 seviyelerinde bulunuyor.

Ekran-Goruntusu-26

LİNK’in geçen haftaki fiyat artışı, belirteçleri güvence altına almak ve merkezileştirmek için Chainlink VRF’Yİ entegre eden PolyWhirl gibi diğer faktörler tarafında sağlanmış olabilir. Diğer bir faktör, Crypto.com’ın Chainlink fiyat akışlarını Cronos test ağında entegre edeceğini duyurması olabilir.

LINK için ölçümler nötr resim çizmiş olsa da dış haberler altcoine iyi bir ilgi topladı. Bunu göz önünde bulundurarak, kısa vadede LINK’in fiyatından olağan dışı bir şey beklenmemesi gerektiğini söylemek yanlış olmaz. Ancak, başka bir küçük ralli veya Bitcoin’e bağlı olarak gelebilecek bir çöküş şok edici olmazdı.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook