Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin'in Bu Hafta 30 Bin Dolara Ulaşması Mümkün Olabilir! Peki Nasıl?

  Bitcoin’in Bu Hafta 30 Bin Dolara Ulaşması Mümkün Olabilir! Peki Nasıl?

  -

  • Bitcoin fiyatı erken saatlerden beri yükseliş eğiliminde, fiyat şu anda 27.200 doların üzerinde işlem görüyor.
  • BTC fiyatı, boğalar arasında biriken gücü gösteren 200 haftalık MA (hareketli ortalama) seviyelerinden yukarı doğru atlamaya çalışıyor.
  • Bitcoin (BTC) fiyatının şu anda öncelikle 27.500 dolarlık önemli direncin üzerine çıkmaya ihtiyacı var.

  Asya seansı BTC fiyatı için önemli bir yükseliş sundu, boğaların devam etmesi durumunda bu hafta 30 bin dolara yükseliş mümkün!

  Bitcoin Fiyatında Boğalar Yükselişi Sürdürebilir!

  Bitcoin (BTC) (36)

  Bitcoin fiyatı erken saatlerden beri yükseliş eğiliminde oldu ve önceki günün en düşük seviyelerinden yaklaşık 26.500 dolar seviyelerinden yukarı doğru hareket etti. Fiyat şu anda 27.200 doların üzerinde işlem görüyor, ancak 27.500 dolarlık kritik direnci aşmak için küçük bir destek gerekiyor. Son zamanlardaki yükselişten sonra boğa kaçışı olasılığı oldukça yüksek görünse de, BTC karışık bir fiyat hareketi sergiledi.

  Hareketli ortalama, yani MA seviyeleri önemli direnç veya destek seviyelerinden biri olarak kabul edilir. Saatlik veya günlük MA seviyeleri, uzatılmış bir düşüş eğilimi durumunda temel destek sağlar ve bu seviyelerin üzerine çıkmak, kripto para birimi için kısa vadeli boğa sinyalleri verir. Ancak, fiyat haftalık MA’nın üzerine çıkarsa, kısa vadeli ayı etkisi altında olsa bile uzun vadeli olarak boğa olarak değerlendirilebilir.

  btc-usdt-1-haftalık

  BTC/USDT Haftalık Fiyat Grafiği

  Şu anda BTC fiyatı, boğalar arasında biriken gücü gösteren 200 haftalık MA (hareketli ortalama) seviyelerinden yukarı doğru atlamaya çalışıyor. Boğalar yavaşça fiyatı yükseltiyor ve bu ayılar için yavaş bir eğilim gibi görünüyor. Bu nedenle, fiyatın direnç seviyesinin üzerine çıkmadan veya destek seviyelerinin altına düşmeden bölgede sıkışıp kaldığı görülebilir.

  Bu nedenle, Bitcoin (BTC) fiyatının şu anda 27.000 doların üzerinde sürdürülebilmesi ve öncelikle 27.500 dolarlık önemli direncin üzerine çıkmaya ve daha sonra 28.000 dolarlık direnci aşmaya çalışması önemlidir. Bununla birlikte, fiyatın her ne şekilde olursa olsun 29.000 doların üzerine çıkması gerekmekte ve bu da 30.000 doları test etmek için sağlıklı bir yükselişi tetikleyebilir. Ayılar ralliyi hızla ele geçirmeye çalışabilirken, boğalar destek seviyelerinin üzerinde fiyatı tutabilir ve önemli bir yükselişi tetikleyebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler