Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin'de hedef 25 bin dolar mı? 40 bin dolar mı?

  Bitcoin’de hedef 25 bin dolar mı? 40 bin dolar mı?

  -

  Bitcoin’in dün akşam saatlerinde 28800 dolar seviyesine kadar düşerek birçok yatırımcıyı korkuttu. Sert düşüşe rağmen, hızlı bir şekilde toparlandı ve 33200 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Yazı yazıldığı sırada 23500 dolar seviyesinde seyreden Bitcoin’in, yön tayini birçok yatırımcı tarafından merak konusu. Verilere göre Bitcoin satın alan yatırımcıların sayısı her geçen gün artıyor. Yatırımcıların büyük çoğunluğu bu bölgelerden Bitcoin satın alarak uzun vadeli HODL yapmayı düşünüyor.

  Bitcoin 35000 dolar seviyesinin altında işlem görmeye devam ederken, zincir üstü veriler Bitcoin için en önemli destek bölgesinin 31700 dolar ile 33500 dolar arasında olduğunu açıkladı. Bu, kabaca 570000’den fazla adresin yaklaşık 500.000 Bitcoin satın aldığı bölgedir ve bu da Bitcoin fiyatı için önemli bir psikolojik seviye haline getiriyor. Bitcoin belirtilen seviyede desteğini kaybederse, fiyatın yakın zamanda 25000$ seviyesinin altında olan bir sonraki alım bölgesinin 23400$ seviyesinde tutunması muhtemel olarak gözüküyor.

  Bitcoin'in 25000 doların altına düşme olasılığı ne kadar?

  31700 dolar ile 33500 dolar arasındaki alım emirleri o bölgede durmaya devam ederse, Bitcoin’in 37000 dolar seviyesine tekrar dönebileceğini belirtmekte fayda var. Borsalar arasında mevcut Bitcoin talebi, geçen hafta Bitcoin ağı üzerinden büyük yatırım girişi gibi faktörler göz önüne alındığında, bu durum yükseliş olma ihtimalini daha çok açıklıyor.

  Bitcoin ağına 118.58 Milyar dolar aktarımı, Bitcoin’in 25000 Dolar seviyesinin altına düşmektense 40.000 Dolara yükselmesi bekleniyor. Ek olarak, yukarıda gösterilen IOMAP, 1,3 Milyon adres bu fiyat seviyesinde 643000 BTC satın aldığı için 37000$’ın büyük bir direnç bölgesini temsil ettiğini görülüyor. Bu adresler, Bitcoin yatırımcılarınınve HODLer’ların büyük bir yüzdesini temsil ediyor ve bu fiyat seviyesi, duyarlılık ve sosyal hacim için kritik öneme sahip.

  Bitcoin’in sosyal hacmi ve hakimiyeti düştü ve 25000$ seviyesinin altına düşmektense 35.000 doların üzerine yükselme olasılığı daha yüksek gibi görünüyor.

  Bitcoin'in 25000 doların altına düşme olasılığı ne kadar?

  Yukarıdaki grafiğe göre, AUM by Grayscale, Haziran ayının ilk haftasında bir düşüş yaşadıktan sonra arttı. Skew’in verilerine göre AUM şimdi 651 bin dolar değerinde. Bitcoin sayılarını ilk haftada azaltan çoğu kurum, çöküş ve mevcut düşüş sırasında tekrardan Bitcoin satın aldı. Bu, Bitcoin fiyatı için yükseliş anlamına geliyor ve mevcut düşüşte fiyatın 25000 doların altına düşme olasılığını azaltıyor.

  Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$26,501.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler