Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin'de Yeni Hedef 28.000 Dolar Mı? BTC Analizi

  Bitcoin’de Yeni Hedef 28.000 Dolar Mı? BTC Analizi

  -

  • Bitcoin’in 2 saatlik fiyat grafiği, önemli direnç bölgesinde yatay hareketine devam etmektedir.
  • BTC fiyatı, 26.850$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları gerçekleştirirse yükseliş hareketini 27.300$ seviyelerine kadar sürdürmeyi hedefleyebilir.
  • Bitcoin’in 4 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.110$ seviyesinden yükseliş hareketi gerçekleştirdiği görülmektedir.

  Bitcoin’in son fiyat hareketleri incelendiğinde, önemli direnç bölgesinde yatay hareketine devam ettiği ve 2 saatlik mum kapanışlarına dikkat edilmesi gerektiği görülmektedir. Ayrıca, 4 saatlik grafiğe baktığımızda ise Bitcoin’in güçlü alıcılarla desteklenerek 26.110$ seviyesinden yükseliş hareketine geçtiği gözlemlenmektedir.

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  4 Saatlik Bitcoin/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  4 Saatlik Bitcoin/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 4 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, güçlü alıcılarla karşılaşarak önemli destek bölgesi olan 26.110$ seviyesinden yükseliş hareketi gerçekleştirdiği görülmektedir.

  BTC fiyatı, analizde belirtilen 26.110$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketini 27.200$ seviyelerine kadar sürdürme isteği gösterebilir.

  Bitcoin fiyatı, 27.200$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştirirse yükselişini 28.200$ seviyelerine kadar devam ettirme potansiyeline sahip olabilir.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  2 Saatlik BTC/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik BTC/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 2 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç bölgesinde yatay hareketine devam ettiği gözlemlenmektedir.

  BTC fiyatı, analizde belirtilen 26.850$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları gerçekleştirirse, yükseliş hareketini bir sonraki direnç seviyesi olan 27.300$ seviyelerine kadar sürdürmeyi hedefleyebilir.

  Bitcoin fiyatı, analizde belirtilen 27.400$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları yaparsa yükseliş hedefini 28.200$ seviyesi olarak belirleyebilir.

  Ancak BTC fiyatı, 26.850$ seviyesini kıramazsa düşüş hareketini 26.300$ seviyelerine kadar genişletebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler