Bitcoin Zenginler Listesine Yenileri Ekleniyor!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Geçen Mayıs, Bitcoin için çok aktifti ve bu hareketlilikten yararlanan birçok trader, varlıklarının değerini önemli ölçüde artırdı.

Piyasalardan elde edilen son verilere göre, yatırımcıların borsalardan özellikle son birkaç hafta içinde kaçtıkları görülmektedir. Borsalardan çekmeyi ve varlıklarını kendi cüzdanlarında tutmayı tercih eden yatırımcılar nedeniyle toplam rezerv 1.36 milyon BTC’ye düştü. Borsalardaki düşük rezerv seviyesi son olarak 2019’un ilk çeyreğinde gerçekleşti ve daha sonra Bitcoin’in yükselişi başladı.

Rezervlerdeki azalmanın nedeni nedir?

12 Mart’ta, kripto fiyatının “Kara Perşembe” olarak adlandırıldığı ve Bitcoin’in fiyatının ciddi şekilde amortismana uğradığı birçok BTC el değiştirdi ve yeni sahipleri bu Bitcoinleri borsadan çıkardı.

Tüccarlar ve analistler holdingi tahmin ediyor, veriler de benzer şekilde holding faaliyetlerindeki artışı teyit ediyor. Bitinfocharts tarafından sağlanan verilere göre, Bitcoin zenginleri listesi bir yılda % 21 arttı.

Bitcoin-Zenginler-Listesi-Zenginlesiyor-coinotag

Örneğin, yukarıda belirtilen 0-0.001 aralığında, Mayıs 2019’da 2.405 BTC vardı ve Mayıs 2020’de 2.911 BTC’ye yükseldi, bu da kullanıcıların giderek dijital varlıkları elinde tuttuklarının bir kanıtı.

Bitcoin-Zenginler-Listesi-Zenginlesiyor-coinotag 2

Bu eğilimin bir başka nedeni, Bitcoin’i son Bitcoin yarı olayının bir sonucu olarak fiyat artış beklentisi olarak gösterebilir.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster