Bitcoin’den yüzde 15 bin kazanan şirket: DeFi hareketi yeni başlıyor

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Risk sermayesi şirketi Pantera Capital, DeFi’deki inanılmaz artışların ardından yatırımcılarına büyük kazançlar sağlıyor.

Pantera Dijital Varlık Fonu, şirketin CEO’su ve ortak yatırım görevlisi Dan Morehead ve diğer ortak yatırım görevlisi Joey Krug’a göre, 27 Temmuz itibariyle yüzde 86 oranında arttı.

Yatırımcılara gönderilen son bir bültende yöneticiler, ICO Fonlarının yüzde 60 arttığını ve Bitcoin fonlarının yüzde 43 kazandığını belirtti.

Morehead ve Krug’a göre, Dijital Varlık Fonu’nun şu ana kadarki olağanüstü performansındaki en büyük faktör, merkezi olmayan finansman olan DeFi’dir:

“Pantera Dijital Varlık Fonu, Bitcoin’in bu yıl itibariyle“ değer tutma aracı ”görevini unutmuş ve büyük bir büyüme kaydeden DeFi ekosisteminin tamamlayıcı varlıklarına kapılarını açtı”

“Önümüzdeki yıllar için iyimseriz”

Yöneticiler, DeFi’ye olan büyük talebin ana nedeninin dijital varlıkların ödünç alınabileceği ve kredi olarak verilebileceği olduğunu belirtti. Bununla birlikte, Morehead ve Krug, DeFi protokollerinin ana akım adaptasyona geçmeden önce artırılabilirlik, daha iyi bir altyapı ve daha kolay fiat para geçişleri olması gerektiği konusunda da uyardı. İki yönetici de Matic Network, bloXroute, Starkware, Wyre ve Alchemy gibi bu konuda iyileştirmeler üzerinde çalışan birkaç projeyi vurguladı:

“Bu süreçte kaydettiğimiz engellere ve ilerlemeye bakarak önümüzdeki yıllarda iyimser olduğumuzu söyleyebiliriz”

Öte yandan, şirketin ICO Fonu DeFi “akıllı emtia para projesi” Ampleforth’da (AMPL) erken yatırımcı olmaktan da faydalandı.

Bu yıl daha küçük kazançlar görmesine rağmen, Pantera’nın Bitcoin Fonu uzun vadeli yatırımcılara güven verdi. Yedi yıllık ömrü boyunca, fon aynı dönemde Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi ve net yüzde 15.140 ödeme yaptı.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster