Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Yükselişini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin Yükselişini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  -

  • Bitcoin fiyatı 30.000$ seviyesine yükselebilir mi?
  • Bitcoin 27.000$ seviyesine tutunmayı başarırsa hedefi neresi?
  • Bitcoin’in geleceği ne olacak?

  Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli seviyeler nereler? Bitcoin yükseliş hazırlığında mı? Güncel Bitcoin Analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  Bitcoin Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in güncel fiyat grafiğini incelediğimizde, dün yaptığı sert düşüş hareketi ile birlikte 27.000$ seviyesinin altında likiditeleri temizledi ve 27.500$ seviyelerine yükseliş yaşadı.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 27.00$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş hareketini bu bölgeden başlatarak 28.400$ seviyelerine kadar yükseliş hareketi başlatabilir.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 28.400$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması halinde yükseliş hareketini 29.000$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin 30.000$ Seviyelerini Tekrar Görebilir Mi?

  Birçok yatırımcı tarafından Bitcoin fiyatının 26.000$ seviyelerini göreceği düşünülse de, bitcoin fiyatı 27.000$ seviyelerinden güçlü alımlar ile karşılaştı.

  Yukarıdaki analizde belirtilen grafikten görebileceğiniz gibi, BTC’nin günlük mum kapanışı kırmızı mum ile kapanış gerçekleştirdi. Bu yüzden önümüzdeki günlerdeki Bitcoin hareketlerine dikkat edilmesi gerekiyor.

  Bitcoin fiyatı 28.800$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa bir sonraki yükseliş hareketini 30.000$ seviyelerine kadar yapabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler