Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Yükseliş Trendini Başlatabilir Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatabilir Mi? Güncel BTC Analizi!

  -

  • Bitcoin düşüş yaşadı ve altcoinlerde %2’den fazla düşüş görüldü.
  • Bitcoin 26.700$ desteğine tutunursa yükseliş hedefi neresi?
  • Bitcoin 30.000$ seviyesine tekrar yükselecek mi?

  Bitcoin yükseliş hareketini yapabilecek mi? Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken kritik destek ve direnç bölgeleri! Güncel Bitcoin Analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Analizi!

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in orta vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 26.100$ seviyesinden güçlü alımlar ile karşılaşarak 27.660$ seviyelerine kadar yükseliş hareketi yaşadı.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 26.700$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş trendini devam ettirmek isteyebilir.

  Bitcoin fiyatı düşüş trendini kırdı ve yükseliş hareketini başlatabilir diyebilmemiz için, 27.980$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları görmemiz gerekiyor.

  BTC Fiyatı 27.980$ seviyesinin üzerinde günlük mumlar kapatırsa yükseliş hedefi ilk etapta 29.600$ seviyeleri olacaktır.

  Bitcoin 27.980$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketini 26.100$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler