Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Yükseliş Trendine Başladı Mı? Güncel Bitcoin Analizi!

  Bitcoin Yükseliş Trendine Başladı Mı? Güncel Bitcoin Analizi!

  -

  • Bitcoin bugün %2’den fazla yükseliş yaşadı.
  • Bitcoin yükseliş hareketine devam etmek için 27.900$ seviyesi kırmalı!
  • Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli seviyeler!

  Bitcoin yükseliş hareketine devam edecek mi? Bitcoin’in geleceği ne olacak? Güncel BTC Analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 12 saatlik Bitcoin fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek seviyesi olan 26.100$ seviyelerinden güçlü alımlar ile karşılaşarak 27.550$ seviyelerine kadar yükseliş yaşadığı görülüyor.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 27.900$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa düşüş trendini kırarcak ve yükseliş trendi hedefi 29.600$ seviyesi olacaktır.

  Bitcoin fiyatı 29.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatırsa, bir sonraki yükseliş hedefi 31.000$ seviyeleri olacaktır.

  Bitcoin kritik direnç bölgesi olan 27.900$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketine bu bölgeden devam edebilir. Bitcoin direncini kıramaz ise düşüş hedefi 26.100$ seviyesi olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler