Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Yükseliş Hareketine Başladı Mı? Güncel Bitcoin Analizi!

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Başladı Mı? Güncel Bitcoin Analizi!

  -

  • Bitcoin bugün 26.980$ seviyelerine kadar yükseliş yaşadı.
  • Bitcoin fiyatı 29.000$ seviyesine yükselebilir mi?
  • Bitcoin 26.100$ desteğini kırarsa düşüş nereye kadar devam edebilir?

  Bitcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli destek ve direnç seviyeleri nereler? BTC fiyatı yükselişe başlayacak mı? Güncel BTC Analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in orta vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek seviyesi olan 26.100$ seviyesinden güçlü alıcılar ile karşılaşarak yükseliş hareketini 26.980$ seviyelerine kadar gerçekleştirdiği görülüyor.

  Bitcoin fiyatı yükseliş hareketine devam etmesi için 27.100$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması gerekiyor.

  BTC fiyatı 27.100$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa bir sonraki yükseliş hedefi 28.400$ seviyesi olabilir.

  BTC belirtilen direnç bölgesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamazsa düşüş hedefi tekrardan 26.100$ seviyeleri olabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler