Bitcoin yatırımcısı Tim Draper, kripto para portföyünün ayrıntılarını açıkladı! İşte o kriptolar!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Silk Road’dan ele geçirilen yaklaşık 30.000 Bitcoin satın alan ünlü girişim kapitalisti ve teknoloji milyarderi Tim Draper, dijital para mevduatlarının en az yarım düzine farklı kripto para birimi içerdiğini açıkladı.

Yakın tarihli bir yatırım konferansında konuşan Draper, birikimleri arasında Bitcoin Cash’in (BCH) de olduğunu belirtip, Ripple (XRP), Tezos (XTZ) ve Aragon (ANT’ın bulunduğunu söyledi ve şunları ekledi:

“Ben inançlıyım. Sanırım o  [benimseme]  geliyor. Dünya için çok önemli ve dünyanın bunu bilmesini ve dünyanın her yerinden diğer insanların da katılmasını istiyorum.

Draper’ın Twitter hesabı, Bitcoin Cash’i tanıtmak için yaklaşık üç ay önce siber saldırıya uğradı. Draper’ın şüpheli gönderisi, milyarderin Bitcoin Cash satın aldığını ve “bu buluşu” sağladığı için Roger Ver gibi davranan sahte bir hesaba teşekkür ettiğini belirtti.

Ancak Bitcoin Cash’in gerçekten sahibi olduğu gerçeği duruma yeni bir boyut katıyor.

Yedi yıldır aktif bir kripto para birimi yatırımcısı olan Draper, ABD kripto borsası Coinbase de dahil olmak üzere birçok startup ve yeni projeye milyonlarca dolar yatırım yaptı. Draper, 2019’da halka açık hisseleri bıraktığını ve tamamen kripto para birimlerine yöneldiğini duyurdu.

Draper’ın uzun süredir altcoinlerle uğraştığı biliniyor. 2017 yılında projeye karşı toplu dava açıldıktan sonra, fonunun Tezos ICO’ya katıldığı doğrulandı.

Ekim 2019’da Bir Quora forumda milyarder, DLT ödeme operatörü RippleHe, her şeyi doğru yaptığını düşündüğünü ve çok daha yüksek fiyatlara yol açacak “patlayıcı bir büyümeye” hazır olduğunu ekledi:

“Bitcoin’in son 5 ayda üç kat büyüdüğü göz önüne alındığında, XRP için benzer sonuçlar bekleyebiliriz.”

Bu, milyarderlerin bile fiyatları tahmin etmede çok iyi olmadığını gösteriyor.

Bu yılın başlarında Draper, Ethereum (ETH) tabanlı proje Aragon’un 1 milyon ANT token karşılığında kendisinden 1 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Bu ona toplam token arzının yüzde 2,52’sini verdi.

Milyarderin altcoin yatırımları, Bitcoin tasarruflarına kıyasla hala küçük. Draper, 2014 yılında jeton başına 632 dolar ödeyerek 30.000 Bitcoin satın aldı. Bu Bitcoin yatırımı, değer olarak yüzde 1.500’den fazla artarak 315 milyon dolarlık bir değere ulaştı.

Draper’ın yakın zamanda satması pek olası görünmüyor. Milyarder, 2018’de bu yılın başlarında duyurduğu kripto para biriminin önümüzdeki iki yıl içinde 250.000 doları aşacağı tahminini yineledi. Böyle bir durumda Draper’ın Bitcoin birikiminin değeri 7,5 milyar dolara ulaşacak.

[rb_related title=”Beğenebileceğiniz İçerikler” total=”2″]

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster