Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi: 4 Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Etkili bir şekilde 200 doların üzerinde pozisyonu yeniden kazanmak için bir hafta süren mücadelenin ardından, Bitcoin SV’nin fiyatı nihayet kolektif kripto piyasası düşerken ayıların baskısına teslim oldu. BSV için, varlığın geçtiğimiz gün yüzde 13 oranında azalması neredeyse bekleniyordu. Token ayrıca sıralamalarda düştü ve şu anda 2,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile grafiklerde 12. sırada yer alıyor.

Bitcoin SV 1 günlük grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Çöküş grafiklerde gerçekleşmeden önce, Bitcoin SV aslında yükselişe dair bir model oluşturdu. Düşen bir takoz gözlemlenebilir, ancak varlık 165 $ ‘lık uzun vadeli desteğinin altına düştüğü için geri dönüş aşırı derecede düşüş gösterdi. Bitcoin SV, 16 Temmuz’daki kısa bir yeniden test dışında 6 Temmuz’dan bu yana 165 doların altına düşmemişti. Yukarıda fiyat düşüşünün beklendiği ve bunun 50-Üstel Hareketli Ortalamanın hareketinden kaynaklandığı belirtilmişti. Ağustos ayının 3. haftasından bu yana, 50-EMA güçlü bir genel direnç olarak hareket ediyor ve ağır düşüş baskısı yaratıyordu. Varlık, hafta boyunca 50-EMA’nın üzerindeki bir pozisyonu kapatamadı ve sonunda 24 saat önce çöktü.

Basın zamanında, aşırı satım bölgesi ile yakınlaştıktan sonra, BSV bir süre için 165 ila 150 dolar arasında konsolide edebilmelidir. Daha fazla düzeltme, fiyatı Mart ayındaki çöküş seviyelerine aşağı çekecek ve bu noktadan sonra iyileşmek son derece zor olacak.

Bitcoin SV haftalık grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Haftalık grafik daha geniş bir perspektif sundu ve varlık Ağustos ayındaki rallisi sırasında 258 $ ‘lık haftalık direncinin hemen hemen üzerine çıkmadığı için genel eğilimin Bitcoin SV için hiçbir zaman tam olarak yükselişe geçmediğini öne sürdü. Ocak ayının başlarında 400 $ ‘a ulaştığından beri, varlık 258 $ ile 144 $ arasında büyük ölçüde yatay hareketi sürdürdü. Simetrik üçgen deseni, 2020’nin ilerleyen dönemlerinde büyük bir kırılmanın öngörülebileceğini öne sürdü.

VPVR, Bitcoin SV için 194 doların üzerinde bir fiyat tutmanın uzun vadede yükselişe geçtiğini, ancak şu anda bu fiyat açığını kapatmanın imkansız bir iş olduğunu öne sürdü.

Sonuç

Bitcoin SV, önümüzdeki hafta 165 ila 150 dolar arasında konsolide edecek.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster