Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi: 18 Eylül

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki fiyat tahmini, yazarın görüşü olduğundan yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Bitcoin SV pazarı şu anda Bitcoin’e yapışıyor. Bitcoin şu an için 10.900 $ ‘ın üzerindeki konumunu korurken, BSV de 165 $’ lık dirence yakınlığını korudu. Bununla birlikte, hem Bitcoin hem de Bitcoin SV için zaman tükeniyor ve ikincisi için kırılma oldukça önemli olacak.

Bitcoin SV 6 saatlik grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Daha önce açıklandığı gibi, Bitcoin SV’nin son 72 saatinde son derece küçük bir fiyat hareketi görüldü ve varlık şu anda simetrik bir üçgen oluşumunu sergiliyor. Simetrik bir üçgen, yükseliş ve düşüş eğilimi arasında 50-50’lik bir olasılık olduğunu bildirirken, grafiklerdeki tüm işaretler bir düzeltmeye işaret ediyor. Göreceli Güç Endeksi veya RSI, satıcılar yüksek basınç sergilemeye devam ederken neredeyse nötr bir pozisyonu koruyor.

Müthiş Osilatör veya AO da benzer bir muamma önerdi, çünkü yükseliş ivmesi basın zamanında tamamen söndü. Düşüş momentumunda bir artışa da tanık olunmadı, bu nedenle eğilim benzer bir durgun aşamada 48 saat daha uzayabilir. 50 Hareketli Ortalama’nın güçlü bir genel direnç görevi görmesiyle, Bitcoin SV için yükselişin kırılma şansı düşmeye devam ediyor.

Bitcoin SV 1 günlük grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

BSV’nin 1 günlük grafiği düşüş eğilimini bir ölçüde netleştirdi. Son birkaç gündeki durgunluk grafiklerde açık ama şimdi, alçalan bir üçgenin oluşumu anlaşmayı imzalıyor. Bitcoin SV, Bitcoin tekrar yukarı çekmedikçe 165 doların üzerindeki bir pozisyonu kapatamayabilir, ancak tüm işaretler şu anda bir düşüşe işaret ediyor. Kırılma, önümüzdeki hafta, fiyat testi anında 150 $ ‘lık destek ile de gerçekleşebilir. Daha fazla düzeltme, 136 $ ‘a düşmeye yol açabilir.

Stokastik RSI ayrıca düşüş baskısının nihayet yeniden yükseldiğini belirtti. Sinyal hattı RSI hattı ile küçük bir geçiş sergilediğinden, eğilim her an kökten bir bozulmaya doğru kayacaktır.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!