Cuma, Kasım 27, 2020

Bitcoin SV, EOS, Algorand Fiyat Analizi: 8 Kasım

Geçtiğimiz birkaç gün, Bitcoin’in 15K $ seviyesini geçen fiyat artışıyla tetiklenen çoğu kripto para birimi için artan fiyat hareketi gördü. Bu pozitif fiyat ivmesi, Bitcoin SV, EOS ve Algorand gibi önemli altcoinler için iyi sonuç verdi. Son 48 saat içinde coinleri Algorand gibi grafiklerde yüzde 27’ye kadar yükselirken, BSV ve EOS sırasıyla yüzde 15 ve yüzde 8 artış gördü.

Bitcoin SV [BSV]

Kaynak: BSV / USD, TradingView

Bitcoin SV artık piyasa değerine göre ilk 10 kripto para biriminin bir parçası olmasa da, son birkaç gün fiyatında oldukça dikkat çekici bir artış gördü. 5 Kasım’dan bu yana, madeni paranın fiyatı yüzde 15,2’lik bir artış gördü ve mevcut işlem fiyatını 171 dolara getirdi. Basın zamanında BSV 3,1 milyar dolarlık bir piyasa değeri ve 691 milyon dolarlık bir ticaret hacmi kaydetti.

Fiyat yukarı yönlü yörüngesinde devam ederse, yakında 175 $ fiyat seviyesinde dirençle karşılaşması muhtemeldir. Bununla birlikte, 166 dolar ve 158 dolarlık temel destekler de var.

Madeni paranın MACD göstergesi, sinyal hattı MACD çizgisinin altında kaldığı için güçlü bir yükseliş hissi gösteriyor. EMA şeritleri, madeni paranın mevcut işlem fiyatının altına düştü ve fiyatı yüksek tutmaya yardımcı olabilir.

EOS

Kaynak: EOS / USD, TradingView

BSV’nin fiyat hareketine benzer şekilde EOS, son 2 günde yüzde 8’in üzerinde artış gösterdi. Madeni paranın şu anda işlem fiyatı 2,5 dolar ve piyasa değeri 2,4 milyar dolar. Fiyat boğa koşusuna devam edecekse, bir sonraki kilit direnç seviyesi 2,7 dolardır. Bir trendin tersine dönmesi durumunda, kripto para 2.4 ve 2.2 $ ‘lık desteklere yatırabilir.

Bollinger Bantları önemli ölçüde genişledi ve kripto para fiyatı için dalgalanmanın devam ettiğini gösteriyor. MACD göstergesi yükseliş eğilimi gösterdi ve tersine dönme olasılığı düşük.

Algorand [ALGO]

Kaynak: ALGO / USD, TradingView

Algorand, üç altcoin arasında en yüksek kazancı kaydetti. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, kripto para işlem fiyatını yüzde 26’nın üzerinde artırdı ve şu anda 0,28 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, yükselişin devam etmesi durumunda kripto para için iki kilit direnç noktası var. 0,32 dolar ile 0,36 dolar arasındaki direnç seviyesinin madeni paranın yukarı doğru gidişatı üzerinde baskı oluşturması muhtemel.

RSI göstergesi ve MACD göstergesi güçlü bir yükseliş hissi gösteriyor. RSI şu anda aşırı alım bölgesinde yer alırken, MACD yükseliş eğilimi geçirdi.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺45.32
  THYAO.IS₺12.20
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.14
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.28