Bitcoin Piyasa Hakimiyeti 180 Milyarlık Düşüşe Rağmen Yükseldi! | CO
Güvenle kripto para satın almak için TIKLA!
Haber

Bitcoin Piyasa Hakimiyeti 180 Milyarlık Düşüşe Rağmen Yükseldi!

Comments (1)
  1. GÖKHAN ARIDİL dedi ki:

    Tabiki yükselecek ya.Allah aşkına nasıl paylaşımlar yapıyorsunuz.piyasa gebermiş siz yok xyLtzxzcax coin yükseleck mi? Yok efendim btc düşmesine rağmen dominans yükseliyor.yahu dominance bir sebep değil sonuç btc-eth-stabilcoin ve diğer irili ufaklı bütün coinlerin; others dominansı piyasadakinağırlığını gösterir.yani bu şu demek millet othersı çok daha hızlı satıyor , stabil coinlerini borsalardan çekiyorlar.lütfen içi boş paylaşımlar yapmayı kesin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Potansiyel 100x Coinleri satın almak için TIKLA!RİSKLİDİR!

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com

Kategoriler