arama

Bitcoin neden düşüyor? Düşüş Planlanmış mıydı?

Bitcoin neden düşüyor

Bitcoin neden düşüyor henüz buna net bir cevap verilmese de ortada bir kaç fikir var. Bitcoin geçtiğimiz dakikalar içerisinde 5,550$ seviyelerine kadar düştü ve bu düşüş yatırımcıları korkuttu!

Bitcoin Neden Düştü?

Bitcoin neden düşüyor
Bitcoin Saatlik Grafik| Bitcoin Neden Düşüyor

Bitcoin neden düştü sorusuna net bir cevap olmasa da konuyla alakalı bir tweet var ki, yaşanan düşünün planlandığını düşündürüyor!

Bitcoin Neden Düşüyor? Düşüş Planlanmış mıydı?

Bu soruya bir cevap veremeyiz ancak aşağıdaki görsel bir çok şeyi anlatabilir.

View this post on Instagram

HODL, HODL ciğer kalmadı usta. Günaydınlar ✊🏻

A post shared by Coinotag (@coinotagi) on

Bitcoin Neden Düşüyor? | Bitcoin Neden Düştü?

Twitter’daki @bitcoin hesabı, 12 Mart sabahı saat 01:03’te attığı tweetle, Bitcoin oynaklığının normal olduğunu ve dolayısıyla HODL yani tutun kelimesini kullandığı görülüyor.

Tweet incelendiği zaman, bu düşüşün sanki önceden kurgulandığı veyahut bilindiği izlenimi bırakıyor. “Bitcoin was built for volatility. HODL” yani “Bitcoin volatilite için üretildi, HODL edin” söylemi taraflarca düşüşün bilindiği ve yatırımcıların korkmamaları için söylendiği düşünüldü.

Karar değerli kripto para camiasının.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Devrim Çaçal
Devrim Çaçal Administrator
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap