Bitcoin Milyarderlerinden Tahmin: 10X Geliyor Mu?

bitcoin
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Winklevoss kardeşler, kripto para piyasalarının geleceği hakkında pozitif açıklamalar yapıyor. Miami Bitcoin konferansında Anthony Pompliano ile yaptıkları konuşmada, Bitcoin’in mevcut seviyesinden 10 kat değer kazanabileceğini belirttiler.

Miami’de Bitcoin konferansına konuşmacı olarak katılan ikili Bitcoin’den umutlu. Son olarak Winklevoss kardeşler Bitcoin 500 bin dolara ulaşmadan cüzdanlarındaki Bitcoin’i satmayacağını duyurdu.

Pandemide kripto paraların da nasıl etkilendiğini 2020 Mart ayından biliyoruz. Ardından büyük yükselişlerle kripto paralar gündemden hiç düşmemiş ve piyasa değeri 2.2 trilyon dolara kadar yükselmişti.

ABD’de ise dolar basılması nedeniyle enflasyonda artışlar gözlemlenmişti. Winklevoss kardeşler ise bu olaylar esnasında ortaya çıkarak dolar hakkında ağır ithamlarda bulunmuştu. Şu an için enflasyon ABD’de sıkıntı olmazken uzun vadede sıkıntıya yol açacağı düşünülüyor.

Tüketici fiyatları ABD’de %4.2 artış gösterdi, insanlar yatırımlarını kripto paralara yönlendirdi. 15 Haziran’daki FED toplantısından sonra büyük ve küçük yatırımcıların yatırımlarını nelere yönlendirebileceğini daha detaylı göreceğiz.

Uzun vadede ABD’de yaşanacaklar dolayısıyla Winklevoss kardeşler Bitcoin’in 500 bin dolara ulaşmasını bekliyor. Son olarak bazı büyük yatırımcılar da Bitcoin için 100 bin dolar hedefi belirtmişlerdi. Bu sebeple yatırımcılar düşüşe rağmen ellerindeki Bitcoin’i satmadıklarını belirttiler.

Bitcoin’de yaşanan bu durum dolayısıyla altcoinleri de etkiliyor. Bitcoin’de uzun vadede yaşanacak olası yükseliş, altcoinleri de harekete geçirecektir. Bu durumdan özellikle Bitcoin’in alt birimlerinin etkilenmesi bekleniyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,978.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!