Çarşamba, Ocak 27, 2021

Bitcoin’den Farklı Bir Sarsıntı: Bir Bitcoin Kaç TL 2020 !

Bitcoin’in (BTC) ondalık sayı düzeyinde artan hassasiyeti, birim olarak kullanımın azaldığına işaret ediyor. Raporda, 12 trilyon dolar değerinde 5,4 milyar BTC tutarında toplam 1,3 milyar çıktı değerlendirildi. Her işlem, ödemedeki sıfır olmayan son değerin ne olduğunu ortaya koyan ondalık duyarlık derecesi ile kategorize edildi. Peki şu anda bir Bitcoin kaç TL 2020 , analistler ve yorumcular BTC hakkında neleri öngörüyor? Bitcoin yorumları 2020.

bir bitcoin kaç tl 2020

pazar günü gerçekleşen piyasa tartışmasında, EzeeTrader ortağı Charlie Burton, mevcut piyasa davranışının devam etmesi durumunda, Bitcoin’i 6.000 dolara yakın seviyeden satın almak isteyenlerin hayal kırıklığı yaşayacağını söyledi.

Ünlü yorumcu, yaptığı açıklamada, “Bitcoin’in (BTC) yeniden 6.000 dolara düşmesi sadece olası değil, aynı zamanda hesaba katılması gereken bir durum.” dedi.

Burton: BTC için hızlı bir hamle gelecek. Bir Bitcoin Kaç TL 2020 ?

“… Bence önce yukarı çıkacak, sonra baş aşağı düşeceğiz ve sonra bazı oyuncular sıkılıp sistemi terk edecekler” dedi. Burton şöyle devam etti:

“Ve sonra hızlı bir hamle gelecek ve birçok insan ‘Aman Tanrım, neden bu hamleyi yapmadım?’ diye hayıflanacaklar”

BTC/USD paritesi  hafta sonu neredeyse yüzde 4 artışla pazartesi günü bir bitcoin fiyatı 8.600 dolar seviyesinde işlem gördü.

Çeşitli fiyat göstergeleri i mevcut koşullar altında Bitcoin için boğa piyasasını öngörülüyor ve hem kısa hem de uzun vadede güçlü bir yükseliş momentumu bekleniyor.

Burton, “Piyasanın 2018 ve 2019’a kadar bir sürü insanı sarsmakta iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum, ancak sanırım şimdi muhtemelen farklı bir tür sarsında gerçekleşecek” dedi.

Ayılardan şiirsel ret

Yorumlarda, bir Bitcoin fiyatına 6.000 dolardan girmeyi planlayan alıcıların fırsatlarını “kaçırmış” olduklarını ileri süren, önceki piyasa tartışmasının konuğu Peter Brandt’ın adı sıklıkla geçti.
 
Hafta sonu yaptığı özette, “Ellerini korkak alıştıranlar gitti; elleri güçlü olanlar onları yendi” demişti.

Bir başka konuk olan YouTuber ve Twitch içerik üreticisi Eric Krown da aynı fikirdeydi. Teknik analize dayanarak, Bitcoin bazı trader’lar tarafından talep edilen daha düşük seviyeleri reddederse bunun “şiir gibi” olacağını söyledi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Coin haberleriBitcoin haberleriBlockchain haberlerini Coin Otağ ile anında öğrenebilirsiniz.
Kripto Para HaberKripto Para HaberleriBitcoin Fiyat AnaliziBitcoin Fiyatı ve daha fazlası!
Instagram ve Twitter‘dan da anlık gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34