Bitcoin İçin Büyük Yükseliş Çok Yakın!

coinotag-social

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bir Bitcoin (BTC) On-chain indikatörü, fiyat hareketi belirsiz kalsa bile tarihin en büyük yükselişinin geleceğini söylüyor. 9 Temmuz’daki bir tweet’te, Look Into Bitcoin’in yaratıcısı Philip Swift, Puell Multiple için dramatik bir rota değişikliğinin altını çizdi.

İlerleyen Puell ve Hash Oranı Bitcoin için “Güzel Bir İşaret”

bitcoin
Bitcoin

Aldatıcı derecede basit bir ölçüm olan Puell, Bitcoin piyasasının uç noktalarını anlamak amacıyla madenci davranışını izliyor.

BTC fiyatının en yüksek ve en dip seviyelerine ne zaman varacağının bir göstergesi olarak son derece iyi hizmet etti ve Haziran ayı sonlarında tarihte yalnızca beşinci kez yeşil “satın alma” ışığını yaktı.

Tarihte Sadece 4 Kere Yaşandı 5 incisi de Şuan Yaşanıyor!

bitcoin
Bitcoin

Geçtiğimiz hafta sonundaki rekor derecede denilebilecek seviyeye gelen zorluk derecelerinin yeniden ayarlanması ile Swift, Puell’in şimdi yukarıya doğru döndüğünü söylüyor ve bu devam ederse, mantıksal olarak daha yüksek fiyatların gelmesi beklenmelidir.

“Puell Multiple için bu hafta yeşil bölgeden çıkış noktası,” diye özetledi.

Aslında Her Şey Bitcoin Madencilerine Bağlı

bitcoin
Bitcoin

Konuşmasına şu şekilde devam eden sayın Swift, “Yükseliş büyük ölçüde zorluk ayarlamasına ve hash oranındaki artışa bağlı. Bunu görürsek ve Bitcoin madencileri de geri döndükçe hash oranı hızla yükselmeye devam edecek ve bu iyi bir işaret olacak.” diyerek sözlerini noktaladı.

Belirsizlik Devam Ediyor

bitcoin
Bitcoin Puell Multiple ve BTC/USD grafiği karşılaştırması

Çin’den çıkarıldıktan sonra işe dönen madenciler, daha fazla rekabet yaratacak ve Bitcoin hash oranını artıracak ve değişiklikleri hesaba katmak için bir kez daha yükselme zorluğu yaşayacak. Madenciliği etkileyen türbülansın gerçekten ne zaman sona ereceği konusunda tahminler büyük farklılıklar gösteriyor.

Bu arada Puell için geri dönüş sinyali, Bitcoin fiyat tabanının habercisi olabilir. Tüccar ve analist Rekt Capital’in yakın zamanda gözlemlediği gibi, yeşil bölgeye düşüşler, kısa süre sonra BTC/USD dibi tarafından takip ediliyor.

Yeşile yolculuk, Bitcoin hala dibi koymaya hazırlanırken gerçekleşir ve fiyat davranışıyla tamamen örtüşmez.

 

Sen Bitcoin’in Geleceği hakkında ne düşünüyorsun fikrini bizimle yorumlarda paylaşmayı unutma! Yorum yapmak istemiyorsan hiç sıkıntı değil. Aşağıda bulunan ikonlardan HODL yaptığın coini destekleyebilirsin!

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook