Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Haftalık Desteğini Kırarsa Hedefi Neresi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin Haftalık Desteğini Kırarsa Hedefi Neresi? Güncel BTC Analizi!

  -

  • Bitcoin 2 haftadır düşüş hareketi gerçekleştiriyor.
  • Bitcoin’in kritik destek ve direnç bölgeleri nereler?
  • Bitcoin fiyatı 27.000$ desteğini kırarsa düşüş hedefi neresi olacak?,

  Bitcoin 25.000$ seviyelerine düşüş yaşayacak mı? Bitcoin fiyatı yükseliş yaşaması için hangi seviye kırılmalı? Güncel Bitcoin Analizi!

  Bitcoin Haftalık Fiyat Analizi! Yükseliş Gelecek Mi?

  Bitcoin Haftalık Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin Haftalık Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 26.600$ seviyesinin üzerinde haftalık mum kapanışlarına devam etmesi halinde, yükseliş hareketini tekrardan 30.000$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 26.600$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece haftalık trend yönü yükseliş yönündedir.

  Bitcoin fiyatı 26.600$ seviyesinin altında haftalık mum kapanışı yaparsa, düşüş hedefi ilk olarak 25.200$ seviyesidir.

  25.200$ desteğinin altında haftalık mum kapanışları düşüş hareketini 24.000$ – 22.000$ aralığına kadar düşmesine sebep olabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler