Diğer

  Bitcoin Fiyatı Yeniden Toparlanıyor Ancak Grayscale’in Bitcoin ETF’si Para Çıkışında Artış Görüyor!

  • 8 Şubat Perşembe günü, iki gün boyunca 100 milyon doların altındaki çıkışların kaydedilmesinin ardından, bu rakam tekrar eşiği aştı.
  • Perşembe günü spot Bitcoin ETF’lerine toplam girişler, şubat ayında şimdiye kadar görülen en yüksek seviye olan 403 milyon dolar seviyesindeydi.
  • GBTC’den çıkışlar olmasına rağmen, genel görünüm iyimser kaldı çünkü toplam net girişler güçlü 2.1 milyar dolar seviyesine yükseldi.

  Bitcoin fiyatında yükseliş hareketi başladı ancak Grayscale’in GBTC’si daha fazla para çıkışı ile karşı karşıya kalıyor!

  Grayscale’in GBTC’si Para Çıkışı Görmeye Devam Ediyor

  grayscale

  8 Şubat Perşembe günü, iki gün boyunca 100 milyon doların altındaki çıkışların kaydedilmesinin ardından, bu rakam tekrar eşiği aştı. Dün, GBTC’den toplam çıkışlar 102 milyon dolar seviyesindeydi ve para, iki büyük oyuncu olan BlackRock ve Fidelity’den Bitcoin ETF’lerine geri dönüyordu.

  GBTC’den çıkışlar yine artarken, spot Bitcoin ETF’lerine olan girişler de arttı. Perşembe günü spot Bitcoin ETF’lerine toplam girişler, şubat ayında şimdiye kadar görülen en yüksek seviye olan 403 milyon dolar seviyesindeydi. Farside Investors’dan alınan verilere göre, BlackRock (IBIT) gösteriyi yönlendirdi ve toplam girişlerde 204 milyon doların üzerinde kayda geçti.

  Fidelity (FBTC), neredeyse 128 milyon dolarlık toplam girişle ikinci sırada yer aldı. Bu, bu iki oyuncunun lansmanlarından bu yana spot Bitcoin ETF’lerine olan toplam girişleri büyük ölçüde domine ettiğini gösteriyor.

  GBTC’den çıkışlar olmasına rağmen, genel görünüm iyimser kaldı çünkü toplam net girişler güçlü 2.1 milyar dolar seviyesine yükseldi, bu da Bitcoin ETF ürünlerine olan yatırımcı güvenini vurguluyor.

  Bitcoin ETF Girişleri BTC Fiyatını Artırıyor

  Bitcoin, Bitcoin ETF’lerine sürekli giriş işaretleri ile bir ayın en yüksek seviyesine ulaşarak 46,000 doların üzerine çıktı. Ayrıca Nisan ayında planlanan “halving” etkinliğine yönelik artan bir odaklanma var.

  Dijital varlık türevleri likidite sağlayıcısı Orbit Markets’ın kurucu ortağı Caroline Mauron, Grayscale’den çıkışlardaki yavaşlamanın ardından Bitcoin’in yukarı yönlü seyrine devam etmeye hazır olduğunu düşünüyor. Mauron, “halving anlatısının” ivme kazanacağını ve Bitcoin’i önümüzdeki haftalarda 50,000 doların üzerine çıkarabileceğini öngörüyor.

  Son veriler, BTC vadeli işlemler priminin 8 Şubat’ta üç haftanın en yüksek seviyesine ulaştığını, boğa piyasaları için %10 eşiğini aştığını gösteriyor. Ayrıca bu ölçüm, aşırı derecede olumsuz bir iyimserlik olmadığını göstererek, Bitcoin’in 45,000 dolarlık destek seviyesini korumasına destek sağlıyor.

  Bitcoin’in 8 Şubat’ta 45,000 doların üzerine çıkmasının ardından, BTC opsiyonlarının %25 eğilimi iki ayın ardından ilk kez boğa bölgesine girdi ve -7%’lik bir seviyeye ulaştı. Bu seviye, BTC vadeli işlemler metriği gibi ılımlı bir iyimserliği gösterir ve Bitcoin’in fiyatını olumsuz etkileyebilecek makroekonomik koşulların kötüleşme endişelerine rağmen dikkate değerdir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.