Bitcoin Fiyatı Sıkıştı! Yeni Hedefleri Neresi? Güncel BTC Analiz

  • Bitcoin, 12 saatlik grafikte destek bölgesinde yatay hareketlerine devam etmektedir.
  • BTC fiyatı, üçgen formasyonunun içinde düşüş eğilimini sürdürmektedir ve kırmızı destek çizgisinin altında kapanışlar düşüş hareketini 25.200$ – 24.600$ aralığına doğru genişletebilir.
  • Önemli destek bölgesi 25.200$ – 24.600$ aralığındadır ve yatırımcılar bu bölgeden dönüş yaparak tekrar 26.500$ seviyelerine yükseliş beklemektedir.

BTC fiyatı üçgen formasyonunun içinde düşüş eğilimini sürdürüyor ve kırmızı destek çizgisinin altında kapanışlar düşüş hareketini 25.200$ – 24.600$ aralığına doğru genişletebilir.

Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi

12 Saatlik BTC/USD Fiyat Grafiği

Bitcoin’in 12 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, destek bölgesinde yatay hareketlerine devam ettiği gözlemlenmektedir.

BTC fiyatı, analizde belirtilen üçgen formasyonunun içinde düşüş eğilimini sürdürmektedir. Kırmızı destek çizgisinin altında 12 saatlik mum kapanışları gerçekleştirirse, BTC’nin düşüş hareketini 25.200$ – 24.600$ aralığına doğru genişletebilir.

Bitcoin’in önemli destek bölgesi, 25.200$ – 24.600$ aralığındadır ve birçok yatırımcı bu bölgeden dönüş yaparak tekrar 26.500$ seviyelerine yükselmesini beklemektedir.

Önümüzdeki hafta gelecek olan SEC dava haberleri nedeniyle Bitcoin volatil hareketler gerçekleştirebilir. Bu nedenle belirtilen destek aralığına yaklaşıldığında dikkatle takip edilmelidir.

Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi

1 Saatlik BTC/USD Fiyat Grafiği

Bitcoin’in kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, önceki analizimizde belirttiğimiz BTC’nin nasıl hareketler gerçekleştirebileceğini görmek mümkündür.

BTC fiyatı, dünkü analizimizde belirttiğimiz şekilde yukarı yönlü bir hareket gerçekleştirdi ve 26.000$ – 26.200$ aralığına kadar yükseldi. Ancak bu yükselişin ardından sert bir düşüş yaşadı ve tekrar 25.480$ seviyesine yükselişini başlattı.

Dün Paylaştığımız BTC Analizini İncelemek için Tıklayın.

Bitcoin fiyatı, dünkü analizimizde de belirttiğimiz gibi yatay hareketlerini sürdürmektedir.

BTC fiyatı kısa zaman diliminde 26.200$ seviyesinin üzerinde saatlik mum kapanışları gerçekleştirirse, yükseliş hareketini 26.600$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

Ancak BTC, 26.200$ seviyesinin altında saatlik mum kapanışları yapmaya başlarsa, düşüş hareketini 25.300$ seviyelerine kadar genişletebilir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version