Diğer

  Bitcoin Fiyatı Ekim Ayında 40 Bin Dolara mı Yükselecek? Ünlü Analist Açıklıyor!

  • Bitcoin (BTC), 2 Ekim Pazartesi günü 28.000 dolar kilometre taşının üzerine çıktı ve bu seviyenin üzerine ilk çıkışını Ağustos ortasından bu yana gerçekleştirdi.
  • Michaël van de Poppe, ETF onayları ve tipik blok ödülü yarılanması öncesi fiyat artışı nedeniyle yatırımcılar arasında Ekim ve 2023’ün tamamında iyimserliğin geri dönebileceğine inanıyor.
  • Bitcoin potansiyel olarak 40.000 dolara kadar yükselmeden önce önce üstesinden gelinmesi gereken önemli engeller bulunuyor. Bunlardan biri 30.000 dolar seviyesini geri kazanmak.

  Bitcoin fiyatı Uptober’a sağlam bir başlangıç yaptı ve yatırımcılar şimdi hedefin neresi olduğunu merak ediyor: Ünlü analist durumu değerlendirdi!

  Uptober’a Hoş Geldiniz: Bitcoin Yükselişte!

  Bitcoin-BTC

  Haftalar boyunca dar bir aralıkta işlem gördükten sonra Bitcoin (BTC), 2 Ekim Pazartesi günü 28.000 dolar kilometre taşının üzerine çıktı ve bu seviyenin üzerine ilk çıkışını Ağustos ortasından bu yana gerçekleştirdi.

  Bu çıkış, BTC’nin kritik direnci aşmasının ve kripto yatırımcılarının bir ay boyunca biriktirme döneminin ardından geldi. Ancak, ünlü kripto para uzmanı Michaël van de Poppe’ye göre, bu sadece BTC için büyük bir boğa koşusunun başlangıcı olabilir.

  Özellikle, popüler trader ve analist Michaël van de Poppe, ETF onayları ve tipik blok ödülü yarılanması öncesi fiyat artışı nedeniyle yatırımcılar arasında Ekim ve 2023’ün tamamında iyimserliğin geri dönebileceğine inanıyor. Poppe, paylaşımında şunları söyledi:

  “Uptober’e hoş geldiniz. Harika bir çeyreğe yol açan ETF onayları ve blok ödülü yarılanması öncesi ralli ile yol gösteren 4. çeyreğe hoş geldiniz.”

  Poppe, bunların beklendiği gibi sonuçlanacağını varsayarsak, 4. çeyrekte 40.000 dolara kadar çıkma potansiyelinin Bitcoin için “makul” olduğunu ve mevcut fiyattan %40’tan fazla olası bir yükselişe işaret ettiğini ekledi.

  40 bin dolarlık hedef

  Bitcoin potansiyel olarak 40.000 dolara kadar yükselmeden önce önce üstesinden gelinmesi gereken önemli engeller bulunuyor. Bunlardan biri 30.000 dolar seviyesini geri kazanmak. Santiment Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Bitcoin’in 28.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmasının, kripto para köpekbalıkları ve balinaların (10 ila 10.000 BTC tutan yatırımcılar) 1 Eylül’den bu yana toplam 1,17 milyar dolar biriktirmesinden sonra geldiğini açıkladı.

  Bu yatırımcılar BTC varlıklarını satmaya başlamazlarsa, dünyanın en büyük kripto parasının 30.000 dolar seviyesine geri dönmesi “giderek daha olası görünüyor” şeklinde Santiment ekledi.

  Bitcoin-Price-Santiment

  BTC, Temmuz ayından bu yana Fed’in sert açıklamaları ve SEC’in ETF kararlarını ertelemesi nedeniyle artan piyasa belirsizliği ve iyimserlik eksikliğiyle 30.000 doların üzerinde işlem görmemiştir. Ancak Ekim ayının başlamasıyla birlikte, tarihsel olarak kripto için önemli bir boğa ayı olan güven yatırımcılar arasında geri döndü ve Bitcoin’i önemli bir engelin üzerine taşıdı.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.