Diğer

  Bitcoin Fiyatı 44 Bin Dolar Seviyesini Aştı! BTC için Şimdi Sırada Ne Var?

  • Gelişen rallisinin bir devamı olarak, Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda yılın yeni zirvesini belirlemek için sadece 43,000 dolarlık seviyeyi geçti.
  • BlackRock’un bu genç varlığa ağırlığını koyduğu bir başvurunun ardından, önceki başvuruları reddedilen diğer firmalar hızla başvurularını yeniden dosyaladı.
  • Bitcoin ETF etrafındaki bu olumlu eğilimler, Bitcoin’in yılın ortalarına kadar 31,000 doların üzerine çıkmasına ve dijital paranın o günden bu yana istikrarlı bir yükselişe geçmesine neden oldu.

  Bitcoin fiyatı, yükseliş rallisini sürdürdü ve 44 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı: Bitcoin için şimdi sırada ne var?

  Bitcoin Fiyatı 44 Bin Dolarlık Direnci Aşmayı Başardı

  Bitcoin-BTC

  Gelişen rallisinin bir devamı olarak, Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda yılın yeni zirvesini belirlemek için sadece 43,000 dolarlık seviyeyi geçti. Yazı anında, piyasa verileri Bitcoin’in şu anda 44,058.37 dolardan el değiştirdiğini, son 24 saatte %4.5 artış gösterdiğini gösteriyor.

  Mevcut piyasa görünümüyle Bitcoin, şu anda hafta içindeki kazançlarını %14.35’e çıkarmış durumda. Şu anda önemli olan bir soru, devam eden bu yükselişin geçici bir yükseliş olup olmadığı ve bir tersine dönüşü tetikleyip tetiklemeyeceği veya tarihsel olarak 4. çeyreklerin başlangıcı olarak bilinen bir mega rallinin başlangıcı olup olmadığıdır.

  Bitcoin, yılı fiyatının 16,000 doların altında işlem gören ve çok belirsizlikle giren bir şekilde başladı. Coin, derin düzenleyici belirsizlikle yıla başlamış olsa da, Amerikan yatırım yönetimi devi BlackRock’un spot Bitcoin Borsa Yatırım Fonu (ETF) başvurusu etrafında dönen retorikle birlikte bakış açısı hızla değişti.

  BlackRock’un bu genç varlığa ağırlığını koyduğu bir başvurunun ardından, önceki başvuruları reddedilen diğer firmalar hızla başvurularını yeniden dosyaladı. Hikaye, Grayscale Investments’ın Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)’ı spot Bitcoin ETF’ye dönüştürme çabasında Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yaptığı hukuki mücadelesinde zafer elde etmesiyle daha da karıştı.

  Bitcoin ETF etrafındaki bu olumlu eğilimler, Bitcoin’in yılın ortalarına kadar 31,000 doların üzerine çıkmasına ve dijital paranın o günden bu yana istikrarlı bir yükselişe geçmesine neden oldu. Eleştirmenlerin coin’in büyüme potansiyelini düşürmesine rağmen, MicroStrategy gibi şirketlerin düzenli Bitcoin alımlarıyla piyasa coşkusu daha da alevlendi. Şimdi, Bitcoin’i buraya getiren duygular yoğunlaşıyor ve bu nedenle Bitcoin’in (BTC) fiyatının 50,000 dolarlık direnci kırma olasılıkları var.

  Bitcoin’i Serbest Bırakmak için En Önemli Katalizör

  Bitcoin (BTC) tüm yönlere yeterince daldığı için, beklenen spot ETF ürününün onaylanacağı beklentisi, heyecanı yeni seviyelere taşıma eğiliminde. Uzmanlar, BTC ETF onayının yakın olduğunu öngördü ve resmi olarak onaylanırsa, bu, kripto paranın fiyatına olumlu bir etki yapacak 100 milyar doların üzerinde kurumsal paranın gelmesine neden olacak bir gelişme olacak. Beklenti, onaylanmış bir Bitcoin ETF’nin boğa piyasa döngüsünü başlatacağı ve yatırımcıları geçmiş kripto şanlı günlerine geri getirmeye yardımcı olacağı yönünde.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.