Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Fiyatı 29 Bin Doların Üzerine Tutunabilecek mi? Güncel Analiz!

  Bitcoin Fiyatı 29 Bin Doların Üzerine Tutunabilecek mi? Güncel Analiz!

  -

  • FED’in faiz kararı Bitcoin fiyatının gerilemesine sebep oldu.
  • PacWest ve Western Alliance’daki çöküş beklentisi hareket getirdi.
  • Bitcoin fiyatı 29 bin doların üzerine tutunamadı.

  FED faiz kararıyla düşüşe geçen Bitcoin fiyatı, hafif bir toparlanma yaşadı. Bitcoin fiyatındaki güncel teknik görünüm!

  Bitcoin Fiyatında Güncel Durum!

  Bitcoin (BTC)

  Bitcoin (BTC) fiyatı son 24 saatte %0,63’lük bir artış gösterdi. FED’in faiz kararıyla birlikte düşüşe geçen Bitcoin, PacWest ve Western Alliance bankalarının kriz yaşaması sonucunda hafif bir yükseliş ile 29.380 dolara kadar çıkmıştı. Ancak şu anda BTC fiyatı 28.800 dolar civarında işlem görüyor.

  btc-usd-saatlik

  BTC/USD 1 Saatlik Fiyat Grafiği

  Saatlik grafikte, Bitcoin (BTC) oranı yerel destek seviyesini 28.694$ olarak belirledi. Şu anda, traderlar günlük kapanışa dikkat etmelidir. 29.000$ bölgesinin üzerinde gerçekleşirse, yarın 29.378$ direncine geri dönme şansı var.

  btc-usd-günlük

  BTC/USD Günlük Fiyat Grafiği

  Bugünkü büyümeye rağmen, BTC fiyatı geniş bir kanalın ortasında yatay bir şekilde işlem görmeye devam ediyor. Olası orta vadeli büyüme ancak oran 30.000$’lık alanın üzerinde sabitlenirse düşünülebilir.

  Bu gerçekleşene kadar, trendin tersine dönmesi ihtimali düşük.

  btc-usd-haftalık

  BTC/USD Haftalık Fiyat Grafiği

  Haftalık grafikte de benzer bir resim görülebilir, çünkü Bitcoin (BTC) fiyatı daha keskin bir hareket için enerji biriktirmeye devam ediyor. Ne alıcılar ne de satıcılar henüz inisiyatifi ele almadığından, 28.000-30.000$ aralığında devam eden konsolidasyon daha olası senaryo.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler