Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Fiyat Analizi! Düşüş Gelebilir Mi?

  Bitcoin Fiyat Analizi! Düşüş Gelebilir Mi?

  -

  • Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiği yatay hareketine devam ediyor.
  • 26.480 dolar seviyesi güçlü bir destek bölgesini temsil ediyor ve alıcı tepkisi alındığında yükseliş hareketi mümkün olabilir.
  • Bitcoin fiyatının 27.200 dolar seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması, düşüş senaryosunu iptal ederek yükseliş beklentisini güçlendirebilir.

  Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, yatay hareketin devam ettiği ve belirli seviyelerin önemine vurgu yapıldığı gözlemlenmektedir. Özellikle 26.480 dolar seviyesinin güçlü bir destek bölgesi olduğu ve 27.200 dolar seviyesinin üzerindeki günlük mum kapanışlarının yükseliş beklentisini desteklediği görülmektedir.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, yatay bir hareketin devam ettiği gözlemlenmektedir. Analizde belirtilen 26.480 dolar seviyesi, güçlü alıcıların bulunduğu bir destek bölgesini temsil etmektedir. Bitcoin fiyatı bu seviyeden alıcı tepkisi alırsa, yükseliş hareketini gerçekleştirebilir ve hedef olarak 28.200 dolar seviyesi düşünülebilir.

  Ancak, Bitcoin fiyatı 27.200 dolar seviyesinin üzerinde günlük mum kapatmazsa, analizde belirtilen düşüş hedefi geçerli olacaktır ve Bitcoin için 26.480 dolar seviyesi önemli bir destek noktası olarak görülecektir.

  Bitcoin fiyatı 26.400 dolar seviyesinin üzerinde tutunamazsa, düşüş hareketini 25.800 dolar seviyelerine kadar sürdürebilir.

  Sonuç olarak, Bitcoin’in yükseliş hareketine başlayabilmesi için 27.200 dolar seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları görmemiz gerekmektedir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler