Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Fiyat Analizi! BTC Yatırımcılarını neler bekliyor?

  Bitcoin Fiyat Analizi! BTC Yatırımcılarını neler bekliyor?

  -

  Bitcoin fiyatı yazı sırasında 27.870$ seviyelerinde hareket ediyor. BTC fiyatı yaklaşık 1 haftadır yatay hareketlerine devam ediyor. Bitcoin’de yaşanan %2 ve %3’lük düşüş hareketleri altcoinlerin %5’den fazla düşüş yaşamasına neden oluyor. Peki Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının dikkat etmesi gereken destek ve direnç seviyeleri nereler?

  Bitcoin Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  BTC/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BTC/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 4 saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölge aralığı olan 28,300$ seviyesine yakın hareket ediyor. BTC fiyatı 28.300$ seviyesindeki direnç aralığını kıramaz ise bu bölgeden düşüş hareketini başlatabilir.

  Bitcoin (BTC) 28.300$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapması halinde yükseliş hedefi ilk etapta 28.800$ seviyeleri olacaktır.

  Birçok yatırımcı bitcoin için yükselişin devam edeceğini düşünse de, bazı analistlere göre bitcoin 25.500$ seviyelerine kadar düşüş gerçekleştirmeli.

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi! Yükseliş Trendi Devam Ediyor mu?

  BTC/USDT 12 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BTC/USDT 12 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in grafiğini 12 saatlik grafikte incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 28.600$ seviyelerinden satış ile karşılaşarak 26.600$ seviyelerindeki desteğine temas etmiş durumda.

  BTC fiyatı 28.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatamaz ise düşüş trendini bu bölgeden başlatarak tekrar 26.600$ seviyelerine düşüşünü gerçekleştirebilir.

  BTC fiyatı 26.600$ seviyesinin altında günlük mum kapanışı yaparsa, düşüş hareketine 25.250$ seviyelerine kadar devam edeceğini düşünülüyor. Bitcoin (BTC) 25.250$ seviyesini destek edinirse yükseliş hareketine bu bölgeden başlatabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.

  Bu Metriğe Göre, Bitcoin Rallisi için Umut Hala Var!

  Bu Bitcoin metriğinde, tarihsel olaylara bakıldığında şu an BTC'nin yükseliş rallisi için fırsat yakalayabileceği gözlemleniyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler