Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin Düşüşe Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi

  -

  • Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiği, 28.500$ direncinin altında yatay bir hareket sergilemektedir.
  • Yükseliş beklentisi için Bitcoin’in 28.500$ direncinin üzerinde günlük bir mum kapanışı yapması gerekmektedir.
  • Bitcoin, direnci kıramazsa düşüş hareketini 25.200$ seviyelerine kadar genişletebilir.

  Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, 28.500$ direncinin altında yatay bir hareket gözlendi. Ancak yükseliş beklentisi için belirli bir direnç seviyesinin aşılması önemlidir. Aksi takdirde düşüş eğilimi devam edebilir ve daha düşük seviyelere doğru hareket gözlemlenebilir.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 4 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, 27.150$ seviyesinin altındaki destek bölgesinde hareket ettiği görülmektedir. Şu anda BTC fiyatı 26.777$ seviyelerinde işlem görmektedir.

  BTC fiyatı yükseliş hareketine devam etmek istiyorsa, 27.150$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları gerçekleştirmelidir. Bu durumda ilk hedef olarak 28.200$ bölgesi düşünülebilir.

  Ancak Bitcoin, 27.150$ seviyesini aşamazsa düşüş hedefi 26.340$ seviyesidir. Eğer BTC fiyatı 26.340$ seviyesini sert bir şekilde kırarsa, en yakın destek bölgesi olarak 26.110$ seviyesi göz önünde bulundurulmalıdır.

  Bitcoin, 26.110$ seviyesinin altında günlük mum kapatırsa düşüş hareketini 25.200$ seviyelerine kadar genişletebilir.

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, 28.500$ seviyesinin altında uzun süredir yatay bir hareket gösterdiği gözlemlenmektedir.

  Bitcoin’de yükseliş beklentisine geçebilmek için ilk önce 28.500$ direncinin üzerinde günlük bir mum kapanışı görmemiz gerekmektedir.

  Eğer Bitcoin fiyatı bu direnç seviyesini aşabilirse, yükselişini 30.500$ seviyelerine kadar sürdürebilme potansiyeline sahiptir.

  Ancak Bitcoin, 28.500$ direncini kıramazsa düşüş hareketini analizde belirtilen 25.200$ seviyelerine kadar genişletebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Kritik Bölgelerde İşlem Görüyor: BTC Fiyatı 24 Bin Dolara Düşebilir!

  Bitcoin, SEC baskılarına rağmen güçlü kalıyor ancak hala kırılım gerçekleştirebilmiş değil; fiyat 24 bin dolara kadar gerileyebilir!

  Ethereum Kritik Direncini Kıramaz ise 1700 Dolara Düşebilir

  Ethereum'un kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, 1860 dolar direnç seviyesinin etkili olduğu ve fiyatın 1825 dolara kadar gerilediği görülüyor. Ancak, Ethereum'un 1860 dolar seviyesini aşmasıyla birlikte 1880 dolara doğru bir yükseliş hareketi bekleniyor.

  Bitcoin Fiyat Tahmini: Kritik Direnç Bölgesinde!

  Bitcoin'in fiyat analizi incelendiğinde, yakın direnç seviyeleri ve olası hareketler göz önünde bulundurulduğunda, kritik seviyelerin belirlendiği görülmektedir.

  Bitcoin (BTC) Arzı Hızla Batı’dan Doğu’ya İlerliyor

  ABD ve Batı'da sıkı düzenleyici önlemler devam ederken, Bitcoin'lerin büyük bir kısmı Doğu'ya doğru hareket etti.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler