Bitcoin düştüğünde TRON (TRX) nasıl hayatta kaldı?

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dün satış dalgasına maruz kalan Bitcoin’in fiyatı bugünün ilk saatlerinde 10 bin doların altına geriledi ve 9 bin 987 dolara ulaştı. Biraz sonra toparlanan Bitcoin, haber dakikalarında 10 bin 250 dolardan alınıp satılıyor.

Bu derin Bitcoin düşüşü, neredeyse tüm altcoinleri harap etti. Bununla birlikte, TRON (TRX) Bitcoin’in düşüşü karşısında nispeten istikrarlı kaldı ve hatta yükseliş momentumunu sürdürdü. Celo (CELO) ise Coinbase Earn platformuna dahil edildikten sonra Bitcoin’in durumuna rağmen yüzde 30’luk bir sıçrama yaptı.

TRX’in piyasalara karşı hayatta kalması, 2 Eylül’de başlatılan Sun.Market madencilik havuzuyla ilgilidir. TRON’un kurucusu Justin Sun, 31 Ağustos’ta “SUN” adlı yeni bir DeFi coin hazırladıklarını ve bu coin için likidite madenciliğinin Eylül ayında başlayacağını duyurdu. 2. Diğer bir deyişle, TRX sahipleri TRX’i stake ederek SUN ödülleri alabilir. İlk olarak, normal madencilik dönemine kıyasla yüzde 10 daha fazla SUN jetonu verilecek.

Son veriler, yatırımcıların TRX’lerini Sun.Market’teki TRX havuzuna giderek daha fazla yatırdıklarını gösteriyor. Likidite sağlamak ve karşılığında SUN ödülü almak için yazım tarihi itibarıyla 5 milyar 840 milyon TRX kilitlendi.

Bir haftada% 100 değer artışı

Justin Sun’ın DeFi hareketi, TRX’in fiyatının ikiye katlanmasını sağladı. Kripto para birimi 27 Ağustos’tan bu yana yüzde 100 büyüdü ve 0.043 dolardan alıcılar buldu. TRX’te bu seviye Haziran 2018’den beri görülmemişti.

[rb_related title=”Beğenebileceğiniz İçerikler” total=”2″]

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster