Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin (BTC) Fiyatları Death Cross Üzerinde Yeniden Hayat Buldu!

  Bitcoin (BTC) Fiyatları Death Cross Üzerinde Yeniden Hayat Buldu!

  -

  Medya başlıklarına göre Bitcoin, 473 kez öldü ama her zaman mezardan kalkıp ilerlemeye devam ediyor. Şu anda kripto piyasasının dirilişi olabilir, çünkü Bitcoin fiyatı 1 haftalık zaman diliminde korkulan “ölüm çaprazını” yeniden ele geçirdi.

  Burada küçük bir bakış atalım, tüm kripto piyasasını korkuya sürükleyen hareketli ortalama çaprazına ve şimdi ele geçirildiğinde ne olacağına.

  Bitcoin Fiyatı, Death-Cross Üzerinde Hayat Buldu!

  Bitcoin için kötü haberler yapan, Bitcoin’in öldüğünü veya bittiğini takip edip arşivine alan bir site var. Bu sitedeki her bahsetme, “Bitcoin’in değersiz olduğu veya olacağı” hakkında açık olmalı ve içerik “önemli bir takipçiye veya ciddi trafikte bir siteye sahip bir kişi tarafından üretilmiş” olmalıdır. Çömezlerin veya içeriği net olmayan, belirsiz “belki Bitcoin ölmüş olabilir” bildirimleri kabul edilmez. Sonuç olarak bugüne kadar, 473 kez BTC ölü olarak ilan edildi. Her seferinde Bitcoin onları yanıltıyor.

  Bitcoin Obituaries
  Bitcoin Obituaries

  Ancak tarihte ilk kez, kripto ayılarının neden bu kadar negatif olmaları gerektiği için bir nedeni vardı. BTCUSD fiyat grafiklerinin tarihinde ilk kez, piyasa hacmi en yüksek kripto para birimi, 50 haftalık ve 200 haftalık hareketli ortalamaların “ölüm çaprazı”nı oluşturdu. Ölüm çaprazı, kısa hareketli ortalama üstten uzun hareketli ortalamadan geçtiğinde oluşur. Altından aynı sinyal oluştuğunda altın çaprazı oluşur.

  Her sinyal yatırımcılara uzun vadeli trendin değişebileceğini söyler. Ölüm çaprazı kendisi ayıcıdır, bu ayı kripto tüccarlarının kısa kalmaları için yeterli neden verdi. Ancak Bitcoin şimdi üzerinde olduğundan, bir karar verilmesi gerekecek: şimdi kapatın veya daha yüksek durdurulma riskiyle yoluna devam edin.

  BTCUSD

  Death Cross’un üzerine kırılmasıyla Ayıların planları suya mı düştü?

  Ölüm çaprazının kanıtlanmış ayıcı bir sinyal olmasıyla, Bitcoin tarihinde ilk kez oluşan ölüm çaprazı kripto ayıları için zaten negatif duygulara daha tehlikeli bir darbe oldu. BTCUSD 1W fiyat grafikleri şimdi iki hareketli ortalamadan üstte, potansiyel olarak ayı tüccarlarının terlemesine neden olabilir. Haftalık ve BTCUSD 50 aylık hareketli ortalamadan altında olması, ayıların yeni bir boğa trendinin hiçbir yerde olmadığının en iyi argümanlarıydı.

  Bitcoin aynı zamanda daha yüksek zaman diliminde de anahtar hareketli ortalamayı yeniden ele geçirdi. Son olarak, günlük fiyat grafikleri altın çaprazını doğruladı ve uzun vadeli hareketli ortalama artmaya başladı – başka bir alıcı sinyali. Çeşitli zaman dilimlerinde hala çelişen sinyaller var. Ancak her hareketli ortalama yeniden ele geçirildiğinde, ayıcı anlatım hızla zayıflıyor. Lütfen dikkat: İçerik eğitimsel ve yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmemelidir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler