Bitcoin Daha Yüksek, Başlıca Altcoinlerden Daha İyi Performans Gösteriyor

 

Bitcoin (BTC), bugün daha geniş kripto piyasası için güçlü bir günde yükselen yükselişe liderlik ediyor. Ethereum (ETH) için yükseliş trendi de diğer altcoinler arasında karışık bir tabloya rağmen devam ediyor.

Dünkü piyasa gözleminde belirtildiği gibi, Bitcoin için 11.500 Dolar seviyesinin üzerinde bir günlük kapanış, kripto para için daha fazla kazanç için kapıyı açabilir.Dünkü mini rallinin ardından, tam olarak olan buydu, fiyat gün için 11.756 dolardan kapandı.

Toplam kripto piyasası kapitalizasyonuna bakıldığında, piyasa 2 Ağustos’taki kısa düzeltmeden bu yana büyümeye devam etti, ancak hala düzeltmeden önceki yüksekleri geri kazanmadık. Toplam kripto piyasası kapitalizasyonu, geçen hafta sonu düzeltilmesinden hemen önceki 364,4 milyar ABD Dolarından yüksek olan 360,3 milyar ABD Doları seviyesinde kaldı.

Toplam piyasa değeri

Bitcoin Daha Yüksek, Büyük Altcoinlerden Daha Yüksek Performans 101

Bitcoin fiyatı

Dün bitcoin’in gösterdiği güçlü performansa rağmen, fiyat hala 12.000 ABD doları değerinin ve 2 Ağustos’tan itibaren 12.134 ABD doları olan son yüksek seviyenin altına düştü. İki seviye şu anda Bitcoin için en acil iki direnç seviyesini oluşturuyor ve bu seviyelerin üzerinde bir kırılma, neredeyse kesinlikle Bitcoin boğalarının güvenini daha da artıracaktır.

Ethereum fiyatı

Ethereum, 20 Temmuz civarında başlayan keskin yükseliş trendi hala bozulmadan teknik açıdan hala güçlü görünüyor. Daha kısa vadede yakınlaştırma yaparsak, fiyat hala 2 Ağustos’ta düzeltmenin başlamasından hemen önce ulaşılan 415 ABD Doları’nın altında ve şu anda yukarı yönde direnç görevi görüyor.
Hem günlük hem de 4 saatlik grafiklerde hala daha yüksek düşüşler görülürken, boğaların hala ETH piyasasının kontrolünde kaldığına dair çok az şüphe var.

Bitcoin cash, ADA ve XRP fiyatı

Bitcoin Cash’e (BCH) geçersek, günlük grafikten kripto paranın son birkaç gündür Bitcoin ile aynı yükseliş momentumundan yoksun olduğu açıktır. Bitcoin 11.500 ABD Dolarını geçse bile kripto para, anahtar 300 ABD Doları seviyesinin üzerine çıkamadı. BCH ayrıca, Pazar günkü düzeltmeden önceki 338,5 USD’yi yakalamanın bir yolunu buldu ve günlük grafikte görülen önceki yükseliş trendi kırıldı.

Benzer şekilde, cardano (ADA) da BTC ve ETH’den daha zayıf bir yükseliş trendinde kaldı, ancak bu kripto para için günlük grafikteki yapı sağlam görünüyor. Fiyat şu anda 0,133 ABD Doları ve 0,149 ABD Doları seviyeleri arasında konsolide oluyor ve bu aralığın üst sınırının üzerinde bir kırılma, daha fazla kazanımın gelmesi için kapıyı açacaktır.

Son olarak, XRP nihayet 20 Temmuz ve 3 Ağustos arasındaki günlük zaman diliminde neredeyse parabolik rallisinden bir soluk alıyor gibi görünüyor. kripto para şu anda kazançlarını üçgen bir düzende konsolide ediyor ve her iki tarafa da yakınları işaret eden potansiyel olarak yakın bir kırılma var. fiyat için-vadeli gelecek yönü.

Kripto para birimi almak / satmak için en iyi fiyatı bulun:

Bitcoin Daha Yüksek, Başlıca Altcoinlerden Daha Yüksek Performans 102

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.