Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto para piyasası, geleneksel borsalarda keskin bir şekilde düşüş gözlemlendiği için Pazartesi günü kendi çapında düşüşlere ev sahipliği yaptı. Bu, büyük bankaların kara para aklama işlemlerine karıştığına dair haberlerle ilgili olabilir. Öte yandan Bitcoin Cash, yakın vadede daha fazla düşüş göstermeyeceğini gösteriyor olabilir. VeChain, hafta sonu boyunca sürdürdüğü yükseliş eğilimi, düşüş hareketine geçmiş olabilir. Dogecoin ise düşüş göstermeye devam etti. İşte her birine tek tek değindiğimiz o coin yorum analizleri…

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Fiyat son iki hafta boyunca 230 dolar civarında kalsa da, OBV (mor ok) varlığın sabit bir oranda satın alındığını gösterdi.

Unutulmaması gereken bir diğer husus da, Pazartesi günkü düşüşün, muhtemelen daha büyük kayıplara işaret edecek bir satış hacmi tarafından desteklenmeyen bir fiyat düşüşüne neden olmasıydı. Fiyat 225 $ ‘dan 208 $’ a düşerken, OBV (sarı ok) eşit düşüşler kaydetti.

Dolayısıyla, Ağustos ortasından Eylül ayı başına kadar OBV’de düşüş trendinin sona ermesinden sonra biriken alıcılara bağlı olarak BCH’nin 200 doların üzerinde kalması muhtemeldir.

VeChain [VET]

Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kaynak: TradingView’de VET / USD

VeChain, Aroon göstergesinde görüldüğü gibi geçen hafta bir yükseliş eğilimi başlattı. Aroon Yukarı hareketi (turuncu), Aroon Aşağı hareketinin (mavi) oldukça üzerinde kaldı, ancak bu hafta sonu tersine döndü.

VET, en son düşüşün ardından aşağı yönde ivme gösterdi ve herhangi bir yükseliş belirtisi göstermek için 0,0135 $ ‘dan direnci kırıp ardından kapatması gerekebilir.

VET için bir sonraki destek seviyesi olan 0,0125 dolarlık bölgenin kaybedilmesi durumunda kripto para birimini bekleyen bir sonraki önemli destek 0,11 dolarlık bölgede yatmaktadır.

VeChain, birkaç gün önce, konsey üyelerinden biri olarak katıldıktan sonra Çin Hayvan Sağlığı ve Gıda Güvenliği İttifakında tek blockchain teknolojisi sağlayıcısı olacağını da duyurdu.

Dogecoin [DOGE]

Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Dogecoin 0,0026 $ değerinde ve bir destek bölgesinde işlem görüyordu. Temmuz ayındaki TikTok pumpından bu yana daha düşük zirveler oluşturdu ve aşağı doğru yönelme olasılığı yüksek görünüyordu.

RSI, aşırı sat koşullarını desetekleyen 27 değerini gösterdi. RSI ayrıca Ağustos ortasından bu yana 50 değerinin üzerinde kalmayı başaramadı ve o zamandan beri düşüş ivmesini vurguladı.

Önümüzdeki birkaç işlem seansında DOGE’den 0,00272 $ ‘a sıçrama beklenebilir. DOGE’nin önceki düşüş trendine devam etmesi ve önümüzdeki günlerde desteğin altında kırılması muhtemeldir.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster