Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

  Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

  -

  Kripto para piyasası, geleneksel borsalarda keskin bir şekilde düşüş gözlemlendiği için Pazartesi günü kendi çapında düşüşlere ev sahipliği yaptı. Bu, büyük bankaların kara para aklama işlemlerine karıştığına dair haberlerle ilgili olabilir. Öte yandan Bitcoin Cash, yakın vadede daha fazla düşüş göstermeyeceğini gösteriyor olabilir. VeChain, hafta sonu boyunca sürdürdüğü yükseliş eğilimi, düşüş hareketine geçmiş olabilir. Dogecoin ise düşüş göstermeye devam etti. İşte her birine tek tek değindiğimiz o coin yorum analizleri…

  Bitcoin Cash [BCH]

  Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

  Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

  Fiyat son iki hafta boyunca 230 dolar civarında kalsa da, OBV (mor ok) varlığın sabit bir oranda satın alındığını gösterdi.

  Unutulmaması gereken bir diğer husus da, Pazartesi günkü düşüşün, muhtemelen daha büyük kayıplara işaret edecek bir satış hacmi tarafından desteklenmeyen bir fiyat düşüşüne neden olmasıydı. Fiyat 225 $ ‘dan 208 $’ a düşerken, OBV (sarı ok) eşit düşüşler kaydetti.

  Dolayısıyla, Ağustos ortasından Eylül ayı başına kadar OBV’de düşüş trendinin sona ermesinden sonra biriken alıcılara bağlı olarak BCH’nin 200 doların üzerinde kalması muhtemeldir.

  VeChain [VET]

  Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

  Kaynak: TradingView’de VET / USD

  VeChain, Aroon göstergesinde görüldüğü gibi geçen hafta bir yükseliş eğilimi başlattı. Aroon Yukarı hareketi (turuncu), Aroon Aşağı hareketinin (mavi) oldukça üzerinde kaldı, ancak bu hafta sonu tersine döndü.

  VET, en son düşüşün ardından aşağı yönde ivme gösterdi ve herhangi bir yükseliş belirtisi göstermek için 0,0135 $ ‘dan direnci kırıp ardından kapatması gerekebilir.

  VET için bir sonraki destek seviyesi olan 0,0125 dolarlık bölgenin kaybedilmesi durumunda kripto para birimini bekleyen bir sonraki önemli destek 0,11 dolarlık bölgede yatmaktadır.

  VeChain, birkaç gün önce, konsey üyelerinden biri olarak katıldıktan sonra Çin Hayvan Sağlığı ve Gıda Güvenliği İttifakında tek blockchain teknolojisi sağlayıcısı olacağını da duyurdu.

  Dogecoin [DOGE]

  Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

  Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

  Dogecoin 0,0026 $ değerinde ve bir destek bölgesinde işlem görüyordu. Temmuz ayındaki TikTok pumpından bu yana daha düşük zirveler oluşturdu ve aşağı doğru yönelme olasılığı yüksek görünüyordu.

  RSI, aşırı sat koşullarını desetekleyen 27 değerini gösterdi. RSI ayrıca Ağustos ortasından bu yana 50 değerinin üzerinde kalmayı başaramadı ve o zamandan beri düşüş ivmesini vurguladı.

  Önümüzdeki birkaç işlem seansında DOGE’den 0,00272 $ ‘a sıçrama beklenebilir. DOGE’nin önceki düşüş trendine devam etmesi ve önümüzdeki günlerde desteğin altında kırılması muhtemeldir.

   

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Enes ERGOVAN
  Enes ERGOVAN
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler