Bitcoin Cash, IOTA, Dash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin Cash, yatırımcılarının piyasanın hareket etmesi için kenarda beklediği görüldüğü için çok düşük volatilite ile işlem görüyordu. Kripto para birimi merdiveninin daha da aşağısında, IOTA ve DASH, kısa vadede herhangi bir momentum bulunmayan kriptolarla daha düşük seviyelerde seyredebilir.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, IOTA, Dash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Bitcoin Cash, Bollinger Bantlarının BCH fiyatı civarında yakınsamasıyla vurgulandığı üzere, önemli ölçüde düşük volatilite sergiliyordu. Geçen hafta, alıcılar ve satıcılar eşit derecede güçlü olan BCH’nin fiyatı 230 ila 236 dolar arasında dalgalandı.

Bununla birlikte, kripto para biriminin fiyatı, yazı yazılırken alt banda doğru ilerliyordu ve Bollinger Bantları, ortalamanın üzerindeki işlem hacimlerinin yanı sıra sonraki oturumlarda genişlerse, olumsuz yönde bir kırılma teyit edilebilir.

Bitcoin Cash, birkaç gün önce, “Bitcoin Man of Bakersfield” lakaplı bir kişi Bakersfield şehrinin çevresine 1100 $ değerinde 100 BCH QR kod etiketi yerleştirdiğinde beklenmedik bir şekilde haberlere girdi. Yerel haber raporları, kişinin bunu kripto benimsemesini teşvik etmek amacıyla yaptığını ve insanları “kısmi rezerv bankacılığı dolandırıcılığından” haberdar ettiğini öne sürdü.

IOTA

Bitcoin Cash, IOTA, Dash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

20 SMA (beyaz) listelerde 50 SMA’nın (sarı) altından geçti, ancak iki hareketli ortalama son birkaç gün içinde birbirine yakın. Bu, IOTA’nın son zamanlarda ivme ve oynaklıktan yoksun olduğunu gösterdi.

100 SMA’nın (pembe) 0,288 $ ‘lık direnç seviyesinin yanı sıra direnç görevi görmesi beklenebilir. Parabolik SAR da bir satış sinyali verdi.

Sonuç olarak, IOTA iyi kısa vadeli işlemler sunmuyor ve muhtemelen daha düşük seviyelerde.

Son zamanlarda IOTA Streams’in beta sürümü yayınlandığında IOTA haberlerde yer aldı. IOTA Vakfı’nın kıyaslama tahminleri, yeni Streams kütüphanesinin performansta 100 kat artış kaydettiğini gösterdi.

Dash [DASH]

Bitcoin Cash, IOTA, Dash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

DASH, son birkaç gün içinde fazla bir ivme yakalayamadı. Bununla birlikte, beyaz trend çizgileri ile vurgulanan bir yükseliş farklılığının altını çizdi. Kripto’nun fiyatı daha düşük, RSI ise daha yüksek düşüşler yaptı.

Kripto para biriminin fiyatı, sapmanın hemen ardından işlem seanslarında 71,5 dolardan 73 dolara yükseldi, ancak yazım sırasında fiyat bir kez daha düştü.

Kripto varlık için bir sonraki destek seviyesi 68.6 dolardı. DASH’ın fiyatı yakın vadede yönünden belirsiz görünüyordu, ancak uzun vadeli düşüş eğilimini takip edebilir.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster