Bitcoin Cash 230 Dolar civarında İşlem Görmeye Devam Ediyor

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin Cash (BCH) fiyatı Mayıs ayı başındaki düşüşün ardından tekrar 230 ila 240 $ aralığında işlem görmeye başladı. BTC yakın zamanda 8.400 dolar’ın altına düşerken, Bitcoin Cash düşüş trendindeki önde gelen kripto para biriminin ardından aşağı yönlü bir eğilim izledi. Yazma sırasında, BCH’nin günlük fiyat aralığı 231 dolar ile 239 dolar arasında değişmekte.

BCH

Kripto para biriminin 10 Mayıs’taki düşüşünden sonra Bitcoin Cash fiyatı, 235 dolar seviyesine yakın bir fiyat grafiği çizdi. Kripto para birimi, RSI akşam düştükten sonra 220 dolar seviyesine düştü ve daha sonra 230 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. CoinMarketCap verilerine göre, BCH bu analiz yayınlanırken ~234 dolardan işlem görmekte.

Aşırı Satın Alma

Hareketli ortalamalar 10 Mayıs’ta 235 dolar seviyesindeydi. Bu, BCH / USD paritesinin, işlemlerinin çoğu için 235 dolar seviyesinin üstünde ve altında işlem yaptığını gösteriyor. 20 Günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) 235.53 dolardan ve 50 Günlük Hareketli Ortalama (MA) ise 231.85 dolardan kapandı.

Bitcoin Nakit

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 16,85’e düştü. RSI’nın düşük değeri, kripto para biriminin fiyat düşüşü sırasında aşırı satıldığını gösteriyor. Günlük grafik kapatılmadan hemen önce, RSI boğaya döndü ve 87.68’e yükseldi, bu da Bitcoin Cash’in aşırı satın alındığını gösterdi. Yazma sırasında RSI 53.48 idi.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster