Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Bu Seviyeyi Kıramaz ise Düşüş Başlayabilir!

  Bitcoin Bu Seviyeyi Kıramaz ise Düşüş Başlayabilir!

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam ediyor. Bitcoin yazı sırasında %1.04 yükselerek 27.530$ seviyelerinden hareket ediyor. Peki yükselişe devam etmesi için ne gerekiyor? BTC yükselişe devam edecek mi? Güncel BTC analizini sizlerle paylaşıyoruz.

  Bitcoin Kritik Direnç Bölgesinde!

  BTC/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BTC/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin fiayt grafiğini incelediğimizde, 4 saatlik direnç bölgesinde hareket ediyordu. Bitcoin fiyatı bugün veya önümüzdeki günlerde 27.900$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştiremez ise düşüş trendini bu bölgeden başlatarak analizde belirtilen 26.600$ seviyelerine kadar düşüş görebiliriz.

  Bitcoin (BTC) yatırımcılarının ve altcoin yatırımcılarının takip etmesi gereken en önemli direnç seviyesi 27.900$ seviyesidir. Bu fiyat seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapatamaz ise düşüş hareketini gerçekleştirme ihtimali artar.

  Bitcoin belirtilen direnç seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışı gerçekleştirmesi halinde, yükselişi 28.400$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

  Orta Vadeli BTC Fiyat Analizi!

  BTC/USDT Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BTC/USDT Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin (BTC) orta vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, 11 Mart’dan beri yükseliş trend hareketine devam ettiği görülüyor.

  Bitcoin yazı sırasında kritik desteğine yakın hareket ediyordu. Bitcoin 11 Mart’dan itibaren %40’ın üzerinde yükseliş hareketi yaşamasına rağmen, önemli kritik direnç bölgesi olan 28.400$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatamadı.

  Teknik grafiği incelediğimizde, bitcoin 28.400$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları gerçekleştiremez ise, makro trendde düşüş trendi henüz bitmiş değil.

  Bitcoin 28.400$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatırsa yükselişini 30.000$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin 28.400$ seviyesini kıramaz ise düşüş hareketini 25.300$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler