Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Bu Seviyeyi Kıramaz ise Altcoinler Tehlikeye Girebilir!

  Bitcoin Bu Seviyeyi Kıramaz ise Altcoinler Tehlikeye Girebilir!

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam ediyor, bitcoin bugün +%0.76 yükseliş hareketi gerçekleştirdi. Bitcoin 2 haftadır yükseliş hareketine devam ediyor. Peki Bitcoin’in yükselişi nereye kadar devam edebilir? Bitcoin’in kritik destek ve direnç bölgeleri nereler? Analizimizde sizlere aktardık!

  Bitcoin Kritik Bölgede Hareket Ediyor!

  BTC/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BTC/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 12 Saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesine yakın hareket ediyor.

  Bitcoin (BTC) fiyatı yükseliş hareketine devam etmesi için 28.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması gerekiyor. Bitcoin 28.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamazsa düşüş hareketini bu bölgeden başlatabilir.

  Bitcoin yazı sırasında 28.548$ seviyelerinde hareket ederken, bugün 29.000$ seviyelerine kadar yükseliş hareketi gerçekleştirdi.

  Bitcoin (BTC) fiyatı 28.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatırsa yükseliş hareketini ilk olarak 30.300$, daha sonra ise 32.100$ seviyelerine yükseliş hareketleri gerçekleştirebilir.

  Bitcoin Direnç Seviyesini Kıramazsa Ne Olabilir?

  Bitcoin kritik direnç bölgesi olan 28.600$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları gerçekleştiremez ise düşüş trendini başlatabilir.

  Bitcoin (BTC) fiyatı 28.600$ seviyesinin altında kaldığı sürece düşüş hareketini 26.500$ seviyelerine gerçekleştirebilir.

  BTC 26.500$ fiyatının altında günlük mum kapatırsa düşüş hareketini 25.200$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler