Bitcoin (BTC) Hakimiyeti Yüzde 43 Oldu!

Bitcoin (BTC), düşüşten sonra iyi tepki verdi ve iki gün içinde 6.000 dolar ekledi. Sonuç olarak, pazar hakimiyeti yüzde 43'e yükseldi.

dominance
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birincil kripto para birimi, 37.000 dolara ulaşarak toparlanmaya devam ediyor. Altcoinler de iyi kazançlar elde etmiş olsa da Bitcoin’in piyasadaki hakimiyeti de birkaç gün içinde birkaç yüzde arttı.

Bitcoin’in Hakimiyeti Yüzde 43’e Yükseldi!

Birkaç gün önce 37.000 doların üzerine çıkamayan BTC, yoğun bir şekilde geri çekilmeye başladı. Birkaç saat içinde 6.000 doların üzerinde değer kaybetti. 31.000 dolara kadar düştü ve bu da üç haftadaki en düşük fiyat etiketi oldu.

Ancak boğalar o noktada harekete geçti ve birkaç bin doları toparladı. Durum son 24 saat içinde daha da iyileşti çünkü Bitcoin yüzde 8 daha artarak 37.000 dolara kadar yükseldi. Sadece birkaç saat önce BTC, 37.600 dolar ile beş günün en yüksek seviyesine ulaştı. Şimdilik hafifçe yeniden düştü ve Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,304.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu seviyeye yükselerek, BTC’nin piyasa değeri bir kez daha 700 milyar dolara yaklaştı. Ayrıca, varlığın piyasa hakimiyeti bir günde yüzde 1 ve iki günde yüzde 2 artarak yüzde 43’e yükseldi.

Çin, dün kripto endüstrisine karşı ek önlemler almıştı. Bunun için bu olumlu gelişmeler bir dereceye kadar sürpriz olabilir. Yine de El Salvador, BTC’yi sınırları içinde yasal bir ihale haline getirme lehine karar veren ilk ülke olmasıyla fiyat artışına neden olmuş olabilir.

Altcoinler: Ethereum 2500 Doların Üzerinde!

Altcoinler de iki gün önce son çöküş sırasında ciddi şekilde zarar gördü. Ancak liderlerine benzer şekilde kayıpların çoğunu geri aldılar.

Ethereum 2.300 dolara düştü ancak o zamandan beri 200 dolardan fazla arttı ve şu anda 2.500 doların oldukça üzerinde duruyor. Binance Coin salı günü 320 dolara düştü. Bununla birlikte, BNB 380 dolara yükseldi ancak 360 doların biraz üzerinde sakinleşti.

24 saatlik bir ölçekte ADA, DOGE, XRP, UNI ve BCH de küçük kazançlar kaydetti. Polkadot, yüzde 11’lik bir artışla 24 dolara varan tüm büyük altcoinlerden daha iyi performans gösterdi.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!