Diğer

  Bitcoin Boğaları, 25.400 Dolarlık Fiyat Seviyesini Koruyamazsa Ne Olur?

  • Grayscale’ın dava zaferi, Bitcoin fiyatına çok ihtiyaç duyulan bir ivme kazandırdı, ancak kripto para kazançlarını kaybetti.
  • On-chain verilere göre BTC fiyatı, güçlü destek eksikliği yaşandığı şu andaki seviyesinden %10 ila %15 daha fazla bir düşüşe yol açabilecek tehlikeli bir bölgede riskli bir şekilde işlem görüyor.
  • SEC’in bu mahkeme kararına itiraz etmek için 1 ay süresi kaldı. Bu süre içinde mahkemenin GBTC hakkındaki kararına yeni argümanlar sunarak itiraz etmesi gerekiyor.

  Bitcoin, Grayscale’in SEC zaferi ile elde ettiği kazancını hızlı bir şekilde sildi ve yeniden 26 bin doların altına düştü; Şimdi ne olacak?

  Bitcoin Kritik Bir Alanda İşlem Görmeye Başladı

  bitcoin-btc

  Grayscale’ın dava zaferi, Bitcoin fiyatına çok ihtiyaç duyulan bir ivme kazandırdı, ancak kripto para kazançlarını kaybetti. Şu anki aralıkta, BTC yerel direnç seviyesinin hemen üzerinde işlem görüyor.

  Son zamanlardakine zıt olarak, en üstteki kripto para birimi fiyat düşüşlerine zayıf bir direnç gösteriyor gibi görünüyor. On-chain verilere göre BTC fiyatı, güçlü destek eksikliği yaşandığı şu andaki seviyesinden %10 ila %15 daha fazla bir düşüşe yol açabilecek tehlikeli bir bölgede riskli bir şekilde işlem görüyor. Mevcut 25.800$ aralığından, Ali Charts’a göre kripto para biriminin fiyatı 23.340 dolara düşebilir:

  “On-chain veriler, BTC’nin 25.400 doların altında güçlü bir destek eksikliği yaşadığını gösteriyor. BTC bu eşiği aşarsa, hızla 23.340 dolara doğru düzeltebilir.”

  bitcoin-utxo-realized-price-distribution

  Son 7 gün aralığında haftalık en düşük seviye 25.680 dolar ve haftalık en yüksek seviye 28.130 dolar olmak üzere yüksek volatilite yaşandı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Blackrock spot Bitcoin ETF başvurusu için bir sonraki son tarihi yaklaşırken, yakın vadede BTC, Ekim 2023’ün ortalarında başka bir dalgalanma dalgası görebilir. 31 Ağustos 2023 tarihinde, SEC, BlackRock, Invesco ve WisdomTree dahil olmak üzere bir dizi spot Bitcoin ETF başvurusu üzerinde kararları ertelemişti.

  Grayscale Kararı: Bundan Sonra Ne Olacak?

  Öte yandan, federal düzenleyici kurumun Grayscale dava kararı etrafında ne tür bir pozisyon alacağını görmek gerekiyor. Bu karar, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)’in spot Bitcoin ETF’ye dönüştürülmesinin onaylanmasına ilişkin bir hareketi onayladı.

  SEC’in bu mahkeme kararına itiraz etmek için 1 ay süresi kaldı. Bu süre içinde mahkemenin GBTC hakkındaki kararına yeni argümanlar sunarak itiraz etmesi gerekiyor, itiraz etmez ise bu kararı kabul ettiği varsayılabilir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  PEPE, FLOKI ve WIF Piyasa Toparlanırken Meme Coinlerinde Yükselişe Öncülük Ediyor

  Geniş çaplı piyasanın son toparlanmasıyla birlikte, meme coin'ler yeniden...

  İstanbul Blockchain Kadınları, Blockchain Teknolojisinde Kadınları Güçlendirmek İçin Chain Conference 2024 İle Güçlerini Birleştiriyor

  2020 yılında kurulan İstanbul Blockchain Women, teknoloji sektöründe, özellikle...

  Trump’ın Olası 2024 Zaferi Bitcoin’i (BTC) Artırabilir, Diyor Ekonomist Alex Krüger

  Siyasi arenanın değişmesiyle birlikte kripto yatırımcıları, Trump'ın...

  Kraken, Mt. Gox Alacaklılarından 7-14 Gün İçinde Bitcoin ve Bitcoin Cash Yatıracak

  Kraken, Mt. Gox alacaklılarına önümüzdeki 7-14 gün içinde Bitcoin...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  PEPE, FLOKI ve WIF Piyasa Toparlanırken Meme Coinlerinde Yükselişe Öncülük Ediyor

  Geniş çaplı piyasanın son toparlanmasıyla birlikte, meme coin'ler yeniden beklenmedik bir şekilde yükseldi ve potansiyel bir mevsim geri dönüşü hakkında piyasa beklentilerini ateşledi. Türev piyasası...

  İstanbul Blockchain Kadınları, Blockchain Teknolojisinde Kadınları Güçlendirmek İçin Chain Conference 2024 İle Güçlerini Birleştiriyor

  2020 yılında kurulan İstanbul Blockchain Women, teknoloji sektöründe, özellikle blokzincir ekosisteminde kadınların varlığını ve katılımını güçlendirmeyi hedefliyor. Dernek, cinsiyet eşitliğini teşvik etmeye ve kadınların bu...

  Trump’ın Olası 2024 Zaferi Bitcoin’i (BTC) Artırabilir, Diyor Ekonomist Alex Krüger

  Siyasi arenanın değişmesiyle birlikte kripto yatırımcıları, Trump'ın başkanlığının olası etkilerini gözden geçirmelidir. Ünlü ekonomist Alex Krüger, Trump'ın seçim zaferinin kripto piyasasını...