Diğer

  Bitcoin 27.000 Dolar Seviyesinde Büyük Likidasyonları Temizlemek için Yükseliş Başlatacak Mı?

  • BTC’nin 25.800 dolar seviyesinin üzerinde durması, 27.000 dolar hedefine doğru yükseliş isteğini yansıtıyor.
  • 25.200$ – 25.500$ bölgesindeki likidasyon yoğunluğu ve short işlem sayıları, piyasanın duyarlılığını gösteriyor.
  • Hacim yoğunluğundaki değişiklik, Bitcoin’in yükseliş isteği ve satış baskısındaki azalma anlamına geliyor.

  Bitcoin günlük teknik analizi, 25.800 dolar seviyesinin üzerinde tutunarak 27.000 dolar direncine doğru yükseliş isteği olduğunu gösteriyor. Ayrıca likidasyon verileri ve işlem sayıları, yükseliş potansiyelini destekliyor.

  Orta Vadeli BTC Analizi

  Bitcoin’in günlük teknik grafiğini incelediğimizde, 25.800 dolar seviyesinin üzerine tutunması ile birlikte 27.000$ seviyesindeki direncine yükseliş için istekli olduğu görülüyor. Aynı zamanda bu analizi likidasyon verileri ile birlikte incelediğimizde yükselişin potansiyelini arttırıyor.

  BTC fiyatı 25.800 dolar desteğinin üzerinde kaldığı sürece ilk olarak 27.000$ seviyesini, daha sonra ise 28.300 dolar seviyesini hedef yapmak isteyebilir.

  Bitcoin Likidasyon Verileri

  Bitcoin’in likidasyon verilerini incelediğimizde, 25.200$ – 25.500$ bölgesinde 100 milyon dolardan fazla likidasyonların daha yoğunlukta olduğu görülüyor. Yukarıdaki görselde görüldüğü gibi 25.200$ – 25.500$ seviyesinde kırmızı çizgilerin daha yoğun olduğu görülüyor.

  Bitcoin’in son düşüş hareketleri ile birlikte short yönlü işlem sayısının 410 adet olduğu, ancak long yönlü işlem sayısının ise 298 adet olduğu görülüyor. BTC fiyatı yükseliş hareketini 27.000$ seviyelerine kadar gerçekleştirmesi halinde 400 short işlem likidasyona uğrayacak.

  Aynı zamanda hacim yoğunluğuna baktığımızda, BTC’nin kırmızı satış yoğunluğunun azaldığını ve fiyatın yükseliş hareketi gerçekleştirmek için istekli olduğu görülüyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  Mt. Gox CEO Karpelès, Bitcoin (BTC) Transferleri Sırasında İstikrarı Güvence Altına Alıyor: ‘Her Şey Yolunda’.

  Kripto dünyası, Mt. Gox CEO'su Mark Karpelès'in son Bitcoin transferlerinin ardından paydaşlara “her şey yolunda” diyerek güvence vermesiyle...

  Balinalar Bitcoin (BTC) ve XRP Biriktiriyor, Santiment Olası Yükselişi Öngörüyor.

  Santiment, en büyük kripto paralar arasında yükseliş eğilimi geliştiğini tespit etti. XRP balinaları altcoin için...

  P2P.org Ethereum (ETH) Stake Ödüllerini Yatırımcılar İçin Artırıyor.

  P2P.org, blockchain doğrulama ve saklama hizmeti sunmayan staking araçları sağlayıcısı, Ethereum staking ödüllerini artırmayı amaçlayan önemli bir gelişmeyi...