Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin 2017-2018 Trendini Tekrar Ediyor: Bunun Anlamı Ne?

  Bitcoin 2017-2018 Trendini Tekrar Ediyor: Bunun Anlamı Ne?

  -

  • Bu tarihsel verilere göre, Bitcoin fiyatı Kasım 2023’e kadar yükselebilir.
  • Konsolidasyon önümüzdeki günlerde zayıflayabilir.

  Bitcoin fiyatındaki sert düşüşe rağmen, 2017-18 trendini takip etmesi dikkatleri çekti: Önümüzdeki süreçte yükseliş mümkün!

  Bitcoin, Tarihsel Verilere Göre 49 Bin Doları Hedefleyebilir!

  Bitcoin (BTC) (36)

  Bitcoin fiyatı, tüm kripto alanının merkezinde yer aldı. Kriptoların çoğu, Bitcoin’i takip etme eğilimindedir ve ona büyük ölçüde bağımlı görünmektedir. Son zamanlarda 30.000 doları aşan itiş, tüm kripto alanını aydınlatırken, geri çekilme de kayda değer bir düşüş eğilimini tetikledi. Ancak hakim konsolidasyonun çok yakında zayıflayacağına inanılıyor ve bu da önümüzdeki günlerde iyi bir yükselişe yol açabilir.

  Bitcoin’in haftalık fiyat grafiğine bakıldığında 2017-18 trendinin yeniden tekrar ettiği gözlemlenebilir. Seviyeler bir öncekinde olduğu gibi yükselmeye devam ederse, BTC fiyatının çok yakında iyi bir yükselişi ateşleyeceğine inanılıyor. Bu analize göre, Bitcoin fiyatı Kasım 2023’te 49.000 dolara kadar çıkabilir.

  2017-2018-btc

  2014-17 haftalık grafiği ve şu anki grafik, ikisi arasında şaşırtıcı bir simetri sergiliyor. Fiyat, son birkaç haftada neredeyse 0,5 FIB seviyesine ulaştıktan sonra konsolide oluyor. Fiyat, modelin kırmızı, mavi ve sarı aşamalarını tamamladığı için, yeşil aşamanın önümüzdeki günlerde hafif bir yükselişi tetikleyeceğine inanılıyor. Daha önce, 2016’da bu aşama 28 hafta sürdü ve sonunda 0,78 FIB seviyesine ulaştı.

  Sonuç olarak, 0,786 FIB’nin 49.000$’da olması ve 28 haftalık aralığın 13 Kasım 2023’te sona ermesiyle bu oldukça olası bir hedef. Bu arada, RSI aşırı alım seviyelerine ulaştıktan sonra küçük bir geri çekilmeyle karşı karşıya kaldı. Ancak fiyatın hızlı bir şekilde toparlanıp yükselişe devam edip etmeyeceği veya sağlıklı bir düşüş eğilimini koruyup koruyamayacağı şu anda belirsiz bir soru.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler