Bitcoin’in 0 Dolar Olmasını Engelledi: İşte O Yatırımcı ve Perde Arkası!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in 0 $ ‘a düşmesini önlemek için kripto borsası Bitfinex’e 18 milyon 520 bin BTC’lik bir satın alma emri girildi.

Bitfin’in Bitfinex’te sıfıra düşmesi artık mümkün değil. Bir adam en büyük kripto para birimi 0 dolara yaklaştığında hepsini alacaktır.

Girişimci Alistair Milne, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Bitfinex’te 18.52 milyon BTC’lik bir satın alma siparişine girdiğini açıkladı. Bu rakam, dolaşımdaki tüm Bitcoinlere eşdeğerdir.

Bitfinex’te verdiği satın alma siparişinin ekran görüntüsünü de paylaşan Milne,

“Bitcoin’in asla sıfır dolar olmayacağını garanti ediyorum. En azından Bitfinex’te … 0.01 doların hepsini alıyorum.” ifadelerini kullandı.

Milne’nin işlemi böyle bir fiyatla tamamlamak için 185.200 $ ‘a ihtiyacı var. Cari fiyatlarla bu tutar 19,7 BTC’dir.

Bitcoin’in sıfır dolara düşeceğine inanan birçok isim var. Sadece geçen ay, ünlü yatırımcı Jim Rogers, Bitcoin’in değerinin sıfırlanacağını iddia etti. 2019 yılında Davos’taki bir panelde konuşan BCG Digital Ventures’ın kurucusu Jeff Schumacher, “Sanırım sıfıra gidecek. Bence bu harika bir teknoloji ama para birimi olduğuna inanmıyorum. Hiçbir şeye dayanmıyor.” iddia etti.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster