Binance’den CZ, Bitcoin Düşmanına “Kuzu Postuna Bürünmüş Kurt” dedi!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance’den Changpeng Zhao, Bitcoin ve kripto eleştirmeni olan Peter Schiff’in Bitcoin hakkında, Altın’dan daha fazla konuştuğunu tweetledi. Tuhaf bir şekilde, Peter’ın takipçilerinin çoğunluğunun, beklenildiği gibi, analizlerinde yanıldığı zaman, analiste geri dönecek olan Bitcoin ve kripto takipçileri olduğunu da ekliyor.

Peter Schiff Gizli Bir Bitcoin Hodler mı?

Binance CZ, Peter’ın Bitcoin’deki cevap veriyor:

“Altından daha fazla Bitcoin tweet atıyor. Ve yorumcuları / takipçileri Bitcoin halkı. Kurt derisindeki koyun. Lol.”

Altın böcek defalarca Bitcoin’in sıfıra düşeceğini ve sahiplerini küçümsemeye devam etti. Bu arada, ekonomik canlanma dönemlerinde güvenli bir sığınak olarak altın temelleri yıllar içinde yeniden canlandırılıyor.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, altın taraftarların yorgun hallerini düzeltmek için altını destekledi:

“Onu 2007’den beri tanıyorum. Dr. Doom aynı eski kalıba sahip. Gökyüzü düşüyor, ekonomi darp edildi! Bizi ancak altın kurtarabilir. Diğer her şey bir aldatmaca. Bitcoin kötü çünkü bir takım xyz nedenleri var. On yıldır aynı. ”

Altın Fiyatları 2.000 Dolar’a kapak atabilir

Sarı metalin sadık bir destekçisi olan ekonomist, Bitcoin’in altın ile aynı seviyede işlem yaptığını, bir noktada güvenli liman varlığından daha iyi performans gösterdiğini kabul ediyor.

Ancak bu, varlığın performansını ve bağımsızlığını çökertmesini engellemedi. Aynı dönemde BTC’nin yüzde 23 artmasına rağmen altının neredeyse iki katına çıktığını; dalgalanma daha az etkileyiciydi ve madencilerin ödüllerinin yarıya indirilmesinden sonra kripto paraya olan talebin düşmesini bekliyor.

“Bitcoin yarıya inildikten sonra daha az olmayacak. Arzı büyümeye devam edecek, ancak belki de daha yavaş olacaktır. Bununla birlikte, alıcılar aylardır yarı yarıya ön plana çıktıkça, talep gerçekleştiğinde aslında düşecektir. Düşen talep ve artan arz fiyat açısından aşağı yönlü. ”

Kripto ticaret topluluğundan, BTC fiyatının yarıya indirildikten sonra daha yüksek olacağı konusunda iyimserlik de var. Ancak madencilerin satış baskısının azalmasına rağmen fiyatların bu beklentiye karşı koyma ve geri dönme riski de göz önünde.

Bu, Bitcoin fiyatının bir konsensüs ticareti olarak nitelendireceğine dair artan inançtan kaynaklanıyor, bu da Peter’ın BTC’nin blok ödülünün yarıya düştükten sonra düşeceğini açıkladığı için demirleniyor.

“Bir fikir birliği ticareti kalabalıktır ve genellikle çoğunluğun beklediği gibi sonuçlar olmaz. Bitcoin’de, halving beklentisinin yarattığı ortak kazanç beklentisi anlamını anlayamıyorum, evrensel olarak aşırı derecede fiyatı arttıracağına inanılan bir olay. Peki yarılanma gerçekleştiğinde, kim satın almak için hala ortada olacak?” dedi.

Yine de, tarihsel fiyatlar Peter’ın tartışmasına karşı çıkıyor. Fiyatlar dalgalanmasına rağmen, BTC lansmanından bu yana yukarı yönlü bir seyir izledi. Bu süre zarfında altın fiyatları, dokuz yıl içinde henüz kırılmamış olan 2.000 $ ile sınırlandı.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster