Çarşamba, Ocak 20, 2021

Binance Tüm Para Birimlerini Desteklemeye Hazırlanıyor!

Dev borsa , 167 para birimi ile Bitcoin alınıp satılabilen Paxful ile ortaklık kurdu. Ortaklık kapsamında Paxful, Binance.com’a entegre edilecek ancak başlangıçta yalnızca 10 itibari para desteklenecek. Changpeng Zhao Nam-ı diğer Binance CZ, geçtiğimiz ay 180 para biriminin tümünü platforma dahil etmek istediğini ifade etmişti.

Binance

Dev Kripto para borsası , kullanıcılarına Bitcoin satın alımında yeni yollar sağlamak için eşler arası Bitcoin alım satım platformu Paxful ile ortaklık kurdu.

Bugün yapılan bildiriye göre, Paxful’un Sanal Bitcoin Kiosk’u kullanıcılar için Koinal ve Simplex gibi servislere benzer şekilde ek bir itibari para geçidi olacak.

Borsanın kullanıcıları, Paxful platformunu doğrudan Binance.com’da kullanabilecek ve bu yolla;

Rus Rublesi (RUB), Vietnam Dongu (VND), Endonezya Rupisi (IDR), Nijerya Nairası (NGN), Kolombiya Pesosu (COP), İngiliz Sterlini (GBP), Meksika Pesosu (MXN), Kanada Doları (CAD), Euro (EUR) ve Arjantin Pesosu (ARS) olmak üzere 10 itibari para ile Bitcoin alabilecekler.

Binance Ve Paxful

Paxful’un kurucu ortağı ve operasyon direktörü Arthur Schaback, Paxful’un diğer platformların aksine hediye kartları, çevrim içi cüzdanlar ve yerel banka transferleri dahil 300’den fazla ödeme yöntemini desteklediğini ifade ediyor.

Paxful, şu anda 167 itibari parayı destekliyor ancak entegrasyonun ilk etabında yalnızca 10 itibari para kullanılabilir olacak. Yakın gelecekte daha fazla itibari paranın eklenmesi planlanıyor.

Açıklamada, Paxful’un geçen ay boyunca 30 milyon dolarlık Bitcoin alım satımına aracılık ettiği kaydedildi.

Changpeng Zhao, geçtiğimiz ay 180 para biriminin tümünü Binance.com’a dahil etmek için çalışma yaptıklarını ifade etmişti.

Binance Nedir?

Blockchaini ileri taşıma ve paraya özgürlük sunma asıl misyonuna hizmet eden birkaç farklı koldan oluşan bir blockchain ekosistemidir. Borsa, 180’den fazla ülke ve bölgeden kullanıcısıyla işlem hacmi bazından lider küresel kripto para borsasıdır. Ekosistemi; BinanceLabs (yatırım kolu ve kuluçka), DEX (kendi native, topluluk denetimindeki blockchain yazılım sistemi BNB üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz borsa özelliği), BinanceLaunchpad (token satış platformu), BinanceAcademy (eğitim portalı), Binance Research (pazar analizi), BinanceCharity Vakfı (kar amacı gütmeyen ve sürdürülebilir yardım için blockchain destekli bağış platformu), Binance X (geliştirici odaklı girişim) ve Trust Wallet’tan (resmi çoklu coin cüzdanı ve dApp tarayıcısı) oluşur. Daha fazla bilgi için  https://www.binance.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

haber.coinotag.com‘dan bitcoin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.00
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.86
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.24