Diğer
  Ana SayfaHaberBinance Listeliyor: FLOKI ve PEPE Nedir? Nasıl Satın Alınır? Tüm Detaylar!

  Binance Listeliyor: FLOKI ve PEPE Nedir? Nasıl Satın Alınır? Tüm Detaylar!

  -

  • FLOKI ve PEPE, Binance borsasında listelenecek.
  • PEPE coin piyasa değeri 1 milyar doları aştı.

  Binance borsası bugün yaptığı duyuruda PEPE ve FLOKI listeleyeceğini açıkladı. Duyurunun ardından FLOKI ve PEPE yükseliş gösterdi. PEPE ve FLOKI nedir? Nasıl satın alınır?

  Floki Inu (FLOKI) nedir?

  Floki Inu, kripto pazarındaki en popüler köpek taklitçi paralarından biri haline geldi. Elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın milyarder CEO’su Elon Musk’tan ilham almıştır. Memecoin, Shiba Inu topluluğunun hevesli hayranları ve üyeleri olan bilinmeyen bir geliştirici ekibi tarafından yaratıldı.

  Proje, hem Ethereum blockchain hem de BNB ağı üzerinde çalışıyor. “Floki Vikings” olarak bilinen geniş topluluğunu kullanarak gerçekleştirmeyi planladığı emelleri var.

  FLOKI’nin Tarihi

  FLOKI’nin yaratılmasının ardındaki fikir, 25 Haziran 2021’de Elon Musk’ın bir Shiba Inu yavrusu sahipleneceğini ve adının Floki olacağını tweet’lemesiyle ortaya çıktı.

  Musk’ın o günkü açıklamasının, Tesla patronunun beklenen yavrusuyla aynı adı taşıyan yeni bir pupcoin’in geliştirilmesiyle sonuçlanacağına kimsenin bir fikri yoktu.

  Floki Inu’nun arkasındaki geliştiriciler ekibi, Musk’ın bu memecoin’lerin fiyat hareketi üzerindeki etkisinden yararlanarak yeni bir köpek temalı token yaratmak için hızla harekete geçti. 12 Eylül’de Elon Musk, ailesinin yavru köpeği nihayet sahiplendiğini açıkladığında, FLOKI çoktan piyasada işlem görüyordu. FLOKI, dünyadaki gıda güvensizliği ile mücadele etmeyi hedefliyor.

  Memecoin varlığının ilk birkaç ayında önemli bir fiyat artışı yaşadı. Başlangıçta, FLOKI bir sentin milyonda biri olarak listelendi. Bununla birlikte, Eylül ayında, memecoinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH’ler) ulaştığını görerek fiyat %250.000’den fazla arttı.

  Floki Inu’nun toplam 10 trilyon token arzı var ve yaklaşık %50’si tahminen Ethereum ve BNB ağında yakıldı. Bu yazının yazıldığı sırada (1 Kasım 2021), FLOKI şu anda 530 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

  FLOKI Nasıl Satın Alınır?

  FLOKI coin, Binance borsasında listelenmeden önce önerdiğimiz altcoin borsasından satın alabilirsiniz. Komisyon indirimiyle FLOKI satın almak için buraya tıklayınız.

  PEPE Coin Nedir?

  Meme’ler internette fiziksel olarak kablolu hale geldi. Web1’in ilk günlerinden beri varlar ve muhtemelen gelecekte de var olmaya devam edecekler.

  Kripto para birimi endüstrisi ile de çatışmış olmaları sürpriz olmamalı. Çoğu kripto para bir tür faydaya odaklanma eğilimindeyken, memecoin’ler meme’lerin patlayıcı doğası ve ne kadar hızlı yayıldıkları aracılığıyla viral olmaya odaklanır.

  Örnekler arasında, kitlesel ilgiyi çeken ve yıllardır en iyi kripto para birimleri arasındaki yerini sağlamlaştıran ilk memecoin olan Dogecoin (DOGE) yer alır. Diğerleri Shiba Inu (SHIB), Floki Inu (FLOKI) ve benzerlerini içerir.

  Son olarak, belki de daha önce hiçbir memecoin’in yapmadığı bir şekilde popülaritesini artıran bir kripto para birimi olan PEPE memecoin piyasaya sürüldü.

  PEPE Memecoin’in Tarihi

  PEPE memecoin, Etherscan’e ilk giriş noktası 18 Nisan olacak şekilde Nisan 2023’ün ortalarına doğru piyasaya sürüldü.

  Üç haftadan kısa bir süre sonra, kripto para birimi 1 milyar doları aşan bir piyasa değerine sahip ve toplam piyasa kapitalizasyonu yoluyla ilk 100 kripto para listesine girmeyi göze aldı.

  PEPE Nasıl Satın Alınır?

  PEPE coin, Binance borsasında listelenmeden önce önerdiğimiz altcoin borsasından satın alabilirsiniz. Komisyon indirimiyle FLOKI satın almak için buraya tıklayınız.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler