Binance Coin, NEM, Verge Fiyat Analizi: 28Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance Coin, kripto para piyasasında yükseliş sergiledi, ancak daha fazla kazanıma ulaşamadan önce % 2-3’lük küçük bir düşüş yaşadı. NEM bir konsolidasyon döneminden çıktı ve desteğe karşı bir direnç düzeyini değiştirmiş gibi görünüyordu. Verge ise kendi grafiklerinde düşüş gösterdi.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, NEM, Verge Fiyat Analizi: 28 Eylül

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Yazım anında BNB 26.6 $ direnç seviyesinde işlem görüyordu. Fibonacci Retracement seviyeleri, grafikteki destek ve direnç seviyeleri ile birleştirildiğinde, fiyat hareketini aydınlatmada şimdiye iyi birer rehber olmuştu.

RSI, yükseliş ivmesinin bir işareti olarak 67 seviyesindeydi. Ancak önümüzdeki saatlerde aşırı satım bölgesine de yönelebilir. Fiyatın, başka bir ayağa dikkat çekmeden önce, 25.6 $ ‘dan% 50 geri çekilme seviyesine küçük bir geri çekilme kaydetmesi beklenebilir.

% 70,5 geri çekilme bir Fibonacci Retracement seviyesi değildir, ancak bu geri çekilme seviyesi optimal bir ticaret girişi olarak kabul edilir ve bazen bir kripto varlık için iyi bir talep bölgesi olarak hizmet edebilir. Aslında, son dalgalanmadan önce bu bölgeye ilgi gösteren alıcılar geldi.

NEM [XEM]

Binance Coin, NEM, Verge Fiyat Analizi: 28 Eylül

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

Bollinger Bantları, grafikte okla vurgulandığı gibi, yaklaşık bir gün boyunca XEM etrafında birleşiyordu. Daha sonra, XEM yukarı doğru çıktı ve piyasada artan volatilitenin gözler önüne çıkabildiğini gördüğümüz bantların ağzı da aynı şekilde genişledi.

XEM, direncini 0.116 $ ‘a yükseltti, ancak gelecek işlem seanslarında destek seviyesini bir kez daha test edebilir. Bunu bir veya iki gün boyunca sürekli yukarı yönlü hareket izlemesi muhtemeldir.

Müthiş Osilatör, son günlerde boğalar lehine bir ivme kayması da kaydetti. 0.135 $ ‘lık bölge, fiyat artışına biraz direnç gösterebilir.

Öte yandan NEM Hippopotamus adlı 3 aylık NEM Symbol Testnet’in lansmanını duyurdu.

Verge [XVG]

Binance Coin, NEM, Verge Fiyat Analizi: 28 Eylül

Kaynak: TradingView’de XVG / USDT

Hareketli ortalamalar, XVG için aşağı yönlü bir grafik çizdi. 100 SMA (pembe), kripto varlık üzerindeki düşüş baskısının azalmadan devam ettiğini gösteren 200 SMA’nın altında hareket ediyordu. XVG için bir sonraki destek seviyesi 0,004 $ ‘dır.

20 SMA (beyaz) 50 SMA’nın (sarı) üzerinden geçti, ancak bu piyasa boğaları için tam olarak cesaret verici bir işaret değildi. XVG’nin 100 SMA’da veya 0.00467 $ seviyesinde sert bir dirençle karşılaşması daha olası.

Önümüzdeki saatlerde meydana gelebilecek bir sıçrama, kripto paranın yukarı yönlü gidişatını doğrulamak için bir fırsat sağlayabilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster