Yazı meta üstü

Binance Coin kısa vadeli Fiyat Analizi: 20 Eylül

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Coin, son birkaç ayda inanılmaz bir ralli kaydetti. Ancak, görünüşe göre, yukarıda belirtilen ralli hedefine ulaştı ve kripto para biriminin fiyatı yakında bir düşüşe neden olabilir. Yazım sırasında 26.95 $ ‘dan 1 BNB işlemiyle, BNB’nin grafiklerde aşağı inme şansı oldukça yüksek.

Binance Coin 1 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BNBUSD

Binance Coin için bir saatlik grafik simetrik bir üçgenin oluşumunu gösterdi. Ancak, hareketli ortalamalar 20 [yellow] ve 200 [purple] ayrıca BNB’nin potansiyel yönünü de ortaya çıkardı. BNB’nin fiyatı, 20 EMA’yı zaten aşmış olsa da, onu fethedemedi. Bu nedenle, fiyat bu simetrik üçgenden koparsa ve çıktığında, fiyat ~ 24.63 $ ‘da duran 200 EMA’ya yönelecektir.

Basın zaman fiyatına göre, bu% 8,58’lik bir değer kaybı olacaktır ki bu, BNB’nin düşüş kuvvetiyle paterni ihlal etmesi durumunda ilk hedeftir. Satıcılara eşlik eden ivmeye bağlı olarak, BNB’nin fiyatı, baskı süresi fiyat hareketinden% 18,52’lik bir düşüş olan 21,86 $ ‘a kadar düşebilir. Bu aynı zamanda kısa ve orta vadede BNB için ikinci hedeftir.

RSI göstergesi nötr bölgenin üzerine çıkamadı [50] birçok kez, bu da alıcıların eksikliğinden kaynaklanıyor. Bu, ayılar için durumu daha da kanıtladı. Son olarak, ama en önemlisi, Stokastik RSI göstergesi aşırı satım bölgesinin hemen üzerindeydi. Zaten düşüş eğilimindeyken, grafiklerde daha aşağıya inmek için hala yer vardı.

Şimdi düşüş vakası belirlendiğine göre, BNB için bu kısa vadeli düşüş hareketini engelleyebilecek tek bir özelliğe bakmanın zamanı geldi. 25.96 $ ‘lık destek güçlü bir destek ve bunu ihlal etmemek ayılar için şanssız olur.

Son olarak, önceki bir makalede belirtildiği gibi, BNB’nin uzun vadeli görünümü de düşüş eğilimindedir. 2 günlük gibi daha yüksek bir zaman diliminde görülen düşüş sapması çılgınca düşüşe geçti ve şimdiden yolda. Dolayısıyla, bu kısa vadeli düşüş senaryosu büyük resme tam olarak uyuyor.

 

Bu Yazıya Tepki Ver
YAZI SONU REKLAM

SABİT SOL REKLAM
SABİT SAĞ REKLAM
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!