Binance Coin (BNB) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance Coin (BNB) yorum analizimizle birlikte, Binance Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BNB için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte BNB yorum analizimizin detayları…

Lider kripto para birimi Bitcoin yaklaşık 20 gündür bir düşüş trendinde bulunuyor. BTC’nin aşağı yönlü fiyat hareketleri sergilemesi ile çoğu altcoinde de düşüşler gözlemlendi. Binance Coin ise bu süreçte 656 dolar seviyelerinden 510 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı. Ancak artan alım baskısı ile altcoin tekrardan 656 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşadı. BNB yorum analizimize başladığımız sırada 615 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Binance Coin Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Binance-Coin-11.29-1

BNB yorum analizi ile birlikte Binance Coin’in kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, BNB fiyatının önemli destek bölgesinin üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir.

BNB için yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde altcoin için ilk hedef seviye 630 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 656 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak altcoinin yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir yükseliş yaşayabilmesi için bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilemesi gerekiyor.

BNB  için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin tekrardan aktif olması muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef 600-610 dolar destek bölgesi olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 540 dolar seviyelerine kadar bir düşüş gerçekleşebilir. Ancak düşüşün devam etmesi hainde ise 510 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Binance Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Binance-Coin-11.29-2

Binance Coin (BNB) teknik analizimizle birlikte, BNB’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, Binance Coin fiyatının yükselen bir trendde olduğu gözlemlenmektedir. BNB için teknik göstergeler ise pozitif gözüküyor.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi üzerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam edip aşırı alım bölgesine gitmesi ile birlikte altcoinin sert yükselişler yaşaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu göstermektedir.

Binance Coin Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

600-610

655

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster