Binance Coin 500$ Oldu, Daha Fazla Yükselebilir!

cropped-Binance-Coin-BNB-Price-Analysis-Jan.-05
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz hafta 300$ sınırını aşan Binance coin (BNB) bugün 500$ sınırını aşarak 1 hafta içerisinde %66 değer kazandı! 

Binance coin, Kripto para borsası BİNANCE’nin çıkardığı kripto para birimidir. Binance coin 85 Milyar $ piyasa değeri ve 5 Milyar $ hacime sahiptir (24saat içinde). Binance coin ERC – 20 yani Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olarak oluşturuldu fakat daha sonrasında kendi blok zincirlerini kurarak BEP2 platformuna bağlandı. Platform değişimi sonrası ERC 20 tabanında oluşturulan coinler yakıldı. Binance, yıllık karının %20’si ile Binance coin alıp bu coinleri yakmaktadır.

CoinMarketCap sıralamasında 3. sırada bulunuyor. Binance coin yetkililerinden ”Kaleo” Türkiye saatiyle 17’de çok yakın bir zamanda coin yakımı yapılacağı hakkında açıklamalara yer verdi. Coin yakımı yapılınca piyasadan belli sayıda coin çekilir ve arz azalır. Eğer talep fazla ise arz da haliyle düşeceği için Binance coin de ciddi yükselişler görülebilir.

Binance coin yetkililerinden birinin attığı tweet:

Binance coin 1 aylık grafiği:

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!